Sobota, 24. júla, 2021Meniny má Vladimír

Tenis: Becker by rád štartoval na US Open vo štvorhre

TASR|22. aug 2001 o 18:55

Berlín 22. augusta (TASR) - Legendárny nemecký tenista a trojnásobný wimbledonský víťaz Boris Becker by rád štartoval na blížiacom sa štvrtom grandslamovom ...

Berlín 22. augusta (TASR) - Legendárny nemecký tenista a trojnásobný wimbledonský víťaz Boris Becker by rád štartoval na blížiacom sa štvrtom grandslamovom turnaji roka US Open vo štvorhre. Tridsaťtriročný hráč si momentálne hľadá deblového partnera a dúfa, že mu organizátori podujatia udelia voľnú kartu.

"V najbližších dňoch sa budem snažiť nájsť vhodného partnera do štvorhry pre US Open. Mal by to byť tenista, s ktorým by som mal reálnu šancu pomýšľať na úspešné vystúpenie," povedal Becker, ktorý sa pred dvoma týždňami dva roky po skončení svojho účinkovania na turnajoch ATP predstavil vo štvorhre na turnaji série Masters v americkom Cincinnati po boku tohtoročného wimbledonského šampióna Gorana Ivaniševiča, kde však podľahli už v 1. kole najvyššie nasadenému švédsko-austrálskemu páru Jonas Björkman, Todd Woodbridge hladko 3:6, 2:6.

Súvisiace články