Piatok, 5. marec, 2021Meniny má Fridrich

Telegraf

Sportnet|Publikované 11. okt 2005 o 00:00

Výsledky nedeľných stretnutí zámorskej hokejovej NHL: Detroit - Calgary 6:3 (3:0, 2:2, 1:1), Chicago - Columbus 2:3 (1:1, 0:2, 1:0), Los Angeles -

Minnesota 2:1 po predĺžení (0:1, 1:0, 0:0 - 1:0) - Pavol Demitra (LA) 1+0

Slovenská futbalová reprezentácia do 19 rokov zvíťazila aj vo svojom druhom zápase na kvalifikačnom miniturnaji ME tejto vekovej kategórie v lichtenštajnskom Eschene, keď si v pondelok poradila s domácim tímom 2:1. Úvodný gól stretnutia vsietil v 40. minúte Hanzel, na 2:0 zvýšil v 58. minúte Piroska.

Slovenská tenistka Martina Suchá vyhrala v 1. kole turnaja WTA v Bangkoku (200.000 dolárov) nad Juhokórejčankou Yoon Jeong Cho v troch setoch 6:2, 4:6, 6:3 a postúpila do 2. kola.

V poslednom vystúpení v B-skupine na 13. MS juniorov vo vodnom póle v argentínskom Mar del Plata prehrali mladí slovenskí reprezentanti s favorizovaným Gréckom 3:12. Slovensko postupuje do stredajšieho osemfinále zo 4. miesta, kde sa stretne pravdepodobne s Talianskom.

Slovenský reprezentant Patrik Pollák z ATU Košice obsadil na majstrovstvách sveta vo windsurfingu v triede Raceboard v konkurencii 93 pretekárov z 22 krajín trináste miesto.