Štvrtok, 28. január, 2021Meniny má Alfonz

TELEGRAF

Sportnet|Publikované 19. okt 2006 o 22:00

V prvom z troch medzištátnach hokejových stretnutí žien na ZŠ Mariána Gáboríka v Trenčíne zvíťazila reprezentácia Slovenska nad ČR 2:1. Po odchode

V prvom z troch medzištátnach hokejových stretnutí žien na ZŠ Mariána Gáboríka v Trenčíne zvíťazila reprezentácia Slovenska nad ČR 2:1.

Po odchode Dušana Galisa z pozície trénera slovenskej reprezentácie sa v zákulisí čoraz hlasnejšie hovorí aj o ďalšej zmene na významnom mieste v slovenskom futbale. Z postu generálneho sekretára Slovenského futbalového zväzu (SFZ) by mal údajne odísť Dušan Tittel, ktorý v tejto funkcii pracoval od 1. apríla 2002.

Nemecký futbalový klub 1. FC Norimberg predĺžil v stredu večer kontrakt so slovenským futbalovým reprezentantom Robertom Vittekom o ďalší rok do 30. júna 2010.

Slovenská tenistka Daniela Hantuchová bez boja vo štvrťfinále postúpila do semifinále dvojhry na turnaji WTA Tour v Zürichu. Svetová jednotka Francúzka Amélie Mauresmová, s ktorou si mala zmerať sily, oznámila odstúpenie z turnaja pre obnovené zranenie ramena.

Autor: Sportnet

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.