Sobota, 6. marec, 2021Meniny má Radoslav, Radoslava

Telegraf

Sportnet|Publikované 25. okt 2006 o 00:00

Jediným zástupcom slovenského futbalu v ideálnej zostave 11. kola českej Gambrinus ligy je Peter Šinglár z Liberca. V nominácii hokejistov SR 20

Jediným zástupcom slovenského futbalu v ideálnej zostave 11. kola českej Gambrinus ligy je Peter Šinglár z Liberca.

V nominácii hokejistov SR 20 na Turnaj štyroch krajín vo Füssene sú aj Lukáš Škrečko (Košice), Marcel Haščák, Marek Mašlonka (obaja Poprad), Matej Hamrák a Richard Smotrila (obaja Sp. N. Ves).

Slovenský tenista Dominik Hrbatý sa prebojoval do 2. kola dvojhry na turnaji ATP na koberci v Lyone, keď v 1. kole zdolal ako nasadená trojka domáceho Francúza Florenta Serru za 1:42 h 3:6, 6:3 a 6:3.

Na turnaji olympijských nádejí krajín Visegrádskej štvorky vo vzpieraní v maďarskej Kazincbarcike obsadilo družstvo slovenských chlapcov 4. miesto. O jediný slovenský rekord sa postaral Karol Samko (MKVaSŠ Košice) v nadhode v kategórii do 77 kg výkonom 134 kg.

Slovenskí futbaloví reprezentanti do 16 rokov prehrali v prvom z dvojice prípravných zápasov s českými rovesníkmi v Starej Turej 0:3.

Klub NHL Philadelphia Flyers dotiahol zmeny na trénerskom poste. Asistentom nového hlavného kouča Johna Stevensa sa stal Craig Berube, ktorý doteraz viedol farmársky tím Philadelphia Phantoms. Na asistentskom poste doplní Terryho Murraya.

Pascal Guex, samosudca západošvajčiarskej amatérskej hokejovej ligy, potrestal Christiana Renauda z klubu HC Nord Vaudois suspendáciou na 30 mesiacov a pokutou 1500 frankov za napadnutie rozhodcu.

Súvisiace články