Pondelok, 1. marec, 2021Meniny má Albín

TELEGRAF

Sportnet|Publikované 29. júl 2008 o 00:00

n Chorvátsko - Slovensko 14:1 (5:0, 3:0, 3:0, 3:1), v druhom stretnutí našich reprezentantov v skupine B na ME kadetov v Srbsku.n Vedenie

n Chorvátsko - Slovensko 14:1 (5:0, 3:0, 3:0, 3:1), v druhom stretnutí našich reprezentantov v skupine B na ME kadetov v Srbsku.

n Vedenie anglického futbalového veľkoklubu FC Liverpool je pred skompletizovaním príchodu útočníka Robbieho Keana z konkurenčného Tottenhamu Hotspur. Odstupné je 18 miliónov libier.

n Dinara Safinová (4-Rus.) - Flavia Pennetová (10-Tal.) 6:4, 6:2, vo finále na tenisovom turnaji v Los Angeles (600 000 USD)

n Dominika Cibulková (SR) - Jelena Vesninová (Rus.) 6:1, 6:1, v zápase 1. kola na tenisovom turnaji v Montreale (1,34 milióna USD).

n Novým trénerom hokejistov nováčika českej extraligy z Mladej Boleslavi sa stal Jiří Šejba, ktorý nahradil v predchádzajúcich dňoch prekvapujúco odvolaného Petra Kaňkovského. Jeho asistentom bude Leo Gudas.

n Prípravné stretnutie nemeckých stolných tenistov so švédskymi pred olympijskými hrami v Pekingu sa v Hamme pred 1500 divákmi skončilo prvou remízou v histórii. Za stavu 2:2 totiž museli pokračovanie duelu zrušiť pre výpadok elektrickej energie. Svetlo zhaslo počas rozhodujúceho zápasu Christiana Süssa s Robertom Svenssonom za stavu 8:5 v prvom sete. Po polhodine čakania organizátori, fanúšikovia i oba tímy rezignovali.

n Ghanský stredopoliar Sulley Muntari definitívne prestúpil z anglického prvoligového futbalového klubu FC Portsmouth do talianskeho Interu Miláno. Úradujúci držitelia domáceho pohára - FA Cupu dostanú za 23-ročného bývalého hráča Udinese Calcio odstupné 14 miliónov eur.

n Francúzsky futbalový obranca Sébastien Puygrenier sa dohodol na svojom zatiaľ nešpecifikovane dlhom pôsobení v ruskom majstrovskom futbalovom klube Zenit Petrohrad. Doterajší zamestnávateľ 26-ročného zadáka AS Nancy dostane odstupné 6 miliónov eur. Najčerstvejší vývoj udalostí vyvolal pobúrenie v AS Saint-Etienne, ktorému sa Puygrenier počas víkendu takisto sľúbil a údajne mal už len absolvovať zdravotné testy.

Súvisiace články