Štvrtok, 21. január, 2021Meniny má Vincent

Telegraf

Sportnet|Publikované 26. sep 2002 o 22:00

V hokejovom Stretnutí hviezd v tejto sezóne proti sebe pravdepodobne nastúpia výbery českej a slovenskej extraligy. Zápas by sa mal odohrať 1.

februára 2003 v Pardubiciach.

Výsledky prípravných zápasov NHL: Columbus - Detroit 1:3, Tampa - Carolina 0:3, Minnesota - Calgary 4:0 (Gáborík 1+1, Sekeráš 0+2), Toronto - Buffalo 3:3 (Šatan 1+1), St. Louis - Nashville 3:2 (Országh 0+1), Colorado - Los Angeles 3:2, Vancouver - Phoenix 2:1 (Nagy 1+0).

Prezident IIHF René Fasel oznámil mená ôsmich nových členov Siene slávy. Medzi hokejové osobnosti uvedú počas budúcoročných MS vo Fínsku v hráčskej kategórii Švéda Bengta-Akeho Gustafssona, Fína Tima Jutilu, Čecha Josefa Malečeka a Rusa Alexandra Jakuševa, v kategórii funkcionárov Švéda Curta Berglunda a Nemca Heinza Henschela a v kategórii rozhodcov Nemca Josefa Kompallu a Fína Unta Wiitalu.

Slovák Marek Penksa, futbalista Ferencvárosu Budapesť, včera ráno havaroval na svojom automobile vo Zvolene. Z nehody vyviazol bez zranení.

Po štvrtkovom zasadnutí v Pezinku abdikovala Správna rada tamojšieho basketbalového klubu Slovakofarma a oznámila zároveň odhlásenie tímu z Európskeho pohára majstrov FIBA.

Výkonný výbor Slovenského olympijského výboru rozhodol, že šéfom Štábu SOV pre zimné olympijské hry v Turíne v roku 2006 bude Július Dubovský.

Dubnica - Zvolen B 7:0 (1:0, 5:0, 1:0), v predohrávke 6. kola I. hokejovej ligy.

Autor: Sportnet

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.