Utorok, 19. január, 2021Meniny má Drahomíra, Mário

TELEGRAF

Sportnet|Publikované 8. okt 2002 o 22:00

R. Schüttler (Nem.) - D. Hrbatý (SR) 6:4, 6:3, v 1. kole na tenisovom turnaji vo Viedni.Vedenie českého hokejového tímu Energie Karlove Vary sa

R. Schüttler (Nem.) - D. Hrbatý (SR) 6:4, 6:3, v 1. kole na tenisovom turnaji vo Viedni.

Vedenie českého hokejového tímu Energie Karlove Vary sa snaží posilniť káder. Medzi vytypovanými hráčmi sú útočníci M. Hořava z Kladna a M. Tvrdík z Pardubíc a obrancovia D. Zapotočný z Vítkovíc a Slovák M. Kivoň z Kadane.

Futbalového útočníka talianského veľkoklubu Juventus Turín D. Trazegeuta zvolila Talianska hráčska asociácia hráčom uplynulej sezóny.

Slovenskí futbaloví reprezentanti do 18 rokov remizovali v priateľskom medzištátnom stretnutí v Šali s Chorvátskom 1:1 (1:1). Gól SR: 45. Zerer.

Víťazom časovky mužov do 23 rokov na 33,7 km na MS v cestnej cyklistike v belgickom Zolderi sa stal Tomas Vaitkus z Litvy. V chladnom počasí absolvoval trať za 38:40,80 min. So stratou 42 sekúnd si striebornú medailu vybojoval Alexander Bespalov z Ruska, bronz získal Portugalčan Sergio Paulinho +1:28,96. Triumfom talianskych junioriek sa skončila časovka junioriek. Víťazkou sa stala Anna Zugnová, ktorá 15 km trať zvládla za 15:54,21 min. Na druhom mieste skončila jej krajanka Tatiana Guderzová +6,54 s a na treťom Nemka Claudia Hechtová +7,21.

Slovenskému hokejistovi Andrejovi Nedorostovi sa nepodarilo vybojovať si miesto v prvom tíme Columbusu Blue Jackets a vedenie klubu ho v pondelok spolu s útočníkmi Chrisom Nielsenom a Mattom Davidsonom a obrancom Duvieom Westcottom poslalo na farmu do Syracuse (AHL).

Jeden z najlepších basketbalistov v histórii pivot Hakeem Olajuwon sa rozhodol ukončiť svoju kariéru.

Autor: Sportnet

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.