Utorok, 26. január, 2021Meniny má Tamara

Telegraf

Sportnet|Publikované 29. dec 2002 o 23:00

V medzinárodnom priateľskom stretnutí vyhrali basketbalistky Delta VODS Košice nad výberom kanadskej univerzity Charletone Ottawa 87:41

(52:17).

Slovensko P. Bystrica 25:25 (15:10), v prípravnom hádzanárskom stretnutí mužov.

Triumfom domácich pretekárov sa skončilo podujatie cyklokrosárskeho seriálu Superprestíž v belgickom Diegeme. Víťazom sa stal úradujúci majster sveta Mario de Clercq pred Svenom Nijsom a Tomom Vannoppenom. Po prvý raz v tejto sezóne sa v pretekoch Superprestíže predstavili aj slovenskí terenári. Najlepším z nich bol Róbert Glajza zo ŽP Šport Podbrezová, ktorého klasifikovali v cieli na 17. mieste.

Vedenie hokejového klubu Edmonton Oilers uvoľnilo zo svojich služieb českého útočníka Jiřího Dopitu.

Víťazkou štvrtého tohtosezónneho obrovského slalomu Svetového pohára zjazdárok v rakúskom Semmeringu sa stala Talianka Karen Putzerová, ktorá dosiahla súhrnný čas 2:11,10. Na druhom mieste po výraznom zlepšení v druhom kole skončila s odstupom 37 stotín Chorvátka Janica Kosteličová, tretiu priečku obsadila so stratou 0,69 Talianka Denise Karbonová. Víťazom piateho tohtosezónneho zjazdu Svetového pohára alpských lyžiarov v talianskom Bormiu sa stal Američan Daron Rahlves časom 2:01,42. Na druhom mieste skončil s odstupom 18 stotín Fritz Strobl z Rakúska, tretiu priečku obsadil Rakúšan Hannes Trinkl (+0,24).

Dvadsaťtriročný obranca českého futbalového klubu Bohemians Praha Vlastimil Grombíř by sa mal stať v jarnej časti sezóny novou posilou Artmedie Petržalka.

Víťazmi futbalového turnaja Tiger Cup v indonézskej Jakarte sa stali hráči Thajska, ktorí vo finále zdolali až na strely zo značky pokutového kopu domácu Indonéziu 4:2. Zápas sa v riadnom hracom čase skončil 2:2. Tretie miesto patrí po víťazstve 2:1 nad Malajziou Vietnamu.

Autor: Sportnet

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.