Streda, 20. január, 2021Meniny má Dalibor

TELEGRAF

Sportnet|Publikované 24. nov 2003 o 23:00

Rada Medzinárodnej asociácie atletických federácií (IAAF) na zasadnutí v Berlíne rozhodla, že od roku 2006 nebude v programe halových majstrovstiev

sveta beh na 200 m. Súťažná komisia IAAF na základe analýzy výsledkov posledných šampionátov dospela k názoru, že výkony záviseli predovšetkým od toho, v ktorej dráhe bežec štartoval a veľká väčšina víťazov bežala v piatej alebo šiestej dráhe.

BASKETBAL

Tridsaťtriročný austrálsky basketbalista Shane Heal podpísal kontrakt s gréckym klubom Makedonikos po tom, ako ho vyradili minulý týždeň z tímu zámorskej

NBA San Antonio Spurs.

FUTBAL

Česko, liga: Ostrava - Opava 4:0.

Útočníka anglického West Bromwich Albion Lee Hughesa zatkla včera polícia. Dôvodom je zapríčinenie dopravnej nehody, pri ktorej zomrel starší muž.

HOKEJ

Útočník Jozef Stümpel sa vráti do zostavy tímu NHL Los Angeles Kings možno už vo štvrtkovom dueli proti Phoenixu Coyotes.

Prezident Calgary Flames Ken King sa v priebehu týždňa stretne s predstaviteľmi štadióna McMahon, aby s nimi rokoval o prípadnom odohratí zápasu najprestížnejšej hokejovej ligy pod holým nebom.

Autor: Sportnet

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.