Streda, 3. marec, 2021Meniny má Bohumil, Bohumila

Tatranci v hale aj so staronovými tvárami

Sportnet|Publikované 1. dec 2005 o 00:00

Prešov V Mestskej hale sa prvý raz po dovolenkách, na ktoré nastúpili po zápase sedemnásteho kola v Báči, stretli futbalisti druholigového 1. FC

Tatran Prešov. Podľa slov trénera Jaroslava Rybára (na snímke), zeleno bieli budú halu striedavo kombinovať každý druhý deň s posilňovňou. Takouto formou majú tatranci pracovať do dvanásteho decembra. Potom odídu na kondičné sústredenie do Vysokých Tatier. Prechodným domovom, tak ako v lete, im bude liečebný dom Palace v Kúpeľoch Nový Smokovec. Po návrate dostanú hráči dovolenky, po ktorých opätovne rozbehnú zimnú prípravu v prvých januárových dňoch budúceho roku.

Na prvom zraze privítali tréneri Jaroslav Rybár a Ján Karaffa brankárov Stefanoviča, Trančíka, Taliana a L. Chovana, hráčov do poľa Kovalíka, Andraščíka, Zlatohlavého, Helbicha, Volfa, Hanka, Zlackého, Šama, Šoltísa, Iskru, Červenca, Belejíka, Jaworka, Dzuríčka, Pribulu, Džubáka. Z B mužstva 1. FC Tatran do prípravy zaradených Gumana, Gomoľu, Cicmana. Staronovými tvárami v zeleno bielom sú Martaus a J. Adam. Z rodinných dôvodov chýbal Gegič, zo zdravotných Viazanko, V. Staš, Macko, Piter Bučko, Pet. Galík a J. Novák.

Súvisiace články