Pondelok, 18. január, 2021Meniny má Bohdana

Tatran si, žiaľ, priviezol v batohu ďalší debakel

Sportnet|Publikované 14. okt 2002 o 22:00

Betliar Nepríjemnú prehru utrpeli futbalisti Tatrana Betliar na ihrisku nováčika súťaže v 12. kole. V Slivníku to ešte v prestávke na výprask

Gemerčanov nevyzeralo, ale potom sa vrece s gólmi roztrhlo. Po polčase 0:2 nakoniec podľahli 1:7, keď četný gól Betliara strelil po zmene strán Gemerský. Tajomníkovi FK Tatran Betliar Jánovi Demkovi do reči príliš nebolo: "Hrali sme odovzdane, oslabení o štyroch hráčov základnej zostavy a domáci nás predčili vo všetkých smeroch. Zaslúžene vyhrali."

Viac sme sa nedozvedeli. Načo aj? Málokomu by sa chcelo krutú porážku v médiách rozoberať, ale aj takéto "výbuchy" patria k futbalu. V prípade Tatrana to však začína byť akútne. Betliarci síce začali sezónu dobre a na ihrisku Krásnej vyhrali 2:0, ale potom akoby vonku prestali bojovať.

3. kolo: Barca Betliar 3:0 (2:0) Tajomník J. Demko vtedy povedal: "Po stretnutí som chlapcom poďakoval. Hrali sme pekne, ale futbal je už taký. Napriek bojovnosti môže vyhrať iba jeden."

5. kolo: Rožňava Betliar 3:2 (1:1) Opäť J. Demko: "Prehrali sme po troch hrubých chybách. Bol to vyrovnaný zápas, v prvom polčase sme boli lepší, ale nevyťažili sme z toho nič."

7. kolo: Sečovce Betliar 5:0 (2:0) Predseda klubu Dušan Ivanko: "Naše mužstvo hralo odovzdane a domácim sme cestu za troma bodmi značne uľahčili. Slabo sme bojovali a jedenásť mínusových hráčov sa na ihrisku iba potulovalo."

9. kolo: Geča Betliar 3:2 (1:0) Tréner Tatrana Marian Šlosár: "Mužstvo sa snažilo podať dobrý výkon. Priebeh zápasu ovplyvnil rozhodca. Bod sme si zaslúžili."

11. kolo: Žakarovce Betliar 5:0 (4:0) Kormidelník M. Šlosár: "Hrali sme oslabení a bolo to na našom výkone vidieť. Domáci rozhodli o výsledku už do polčasu."

Betliar vonku: 7 1 0 6 26:7 3

Tatrancom teda nezostáva nič iné, iba zbierať body doma. To sa im doteraz darí, keď stratili iba raz po remíze s Koš. Novou Vsou. V nedeľu sa môže Betliar rehabilitovať pred svojimi fanúšikmi, keď v 13. kole hostí mužstvo Lastomíra.

Autor: Sportnet

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.