Utorok, 19. január, 2021Meniny má Drahomíra, Mário

Tatran odohrá druholigovú premiéru bez divákov

Výtržnosti v poslednom zápase I. ligy minulej sezóny zapríčinili, že druholigovú premiéru absolvuje Tatran bez divákov. (Autor: TASR/František Iván)
SITA|Publikované 17. júl 2013 o 12:41

Zápas 1. kola II. futbalovej ligy 1. FC Tatran Prešov - FC Spartak Trnava jun. sa v sobotu bude hrať bez divákov.

Zápas úvodného kola nového ročníka II. slovenskej futbalovej ligy 1. FC Tatran Prešov - FC Spartak Trnava juniori (hrá sa v sobotu 20. júla o 17.30 h) sa odohrá bez prítomnosti divákov

PREŠOV. Sobotňajší zápas úvodného kola nového ročníka druhej najvyššej slovenskej futbalovej súťaže 1. FC Tatran Prešov - FC Spartak Trnava juniori s výkopom o 17.30 h sa uskutoční bez prítomnosti divákov.

Na štadión sa dostanú iba organizátori, zástupcovia médií a držitelia preukazu ZŤP. Informuje o tom oficiálny klubový web klubu zo Šariša.

"Disciplinárna komisia Slovenského futbalového zväzu uzavrela náš štadión na prvý zápas II. ligy z dôvodu hrubého nešportového správania divákov počas záverečného zápasu predchádzajúcej corgoňligovej sezóny proti Spartaku Trnava, ktorý znamenal zostup nášho tímu do nižšej súťaže," uvádza internetová stránka Tatrana.

Paradoxne hneď v druholigovej ouvertúre narazia "zeleno-bieli" na juniorský rezervný tím Spartaka, ktorý si ako víťaz III. ligy skupina Západ vybojoval postup do druhej najvyššej súťaže.

Tentoraz však Prešovčania nastúpia bez diváckej podpory, keďže predtým udelený podmienečný trest zmenila DK SFZ na nepodmienečný.

Na spomenutý zápas 1. kola II. ligy 2013/2014 bude mať umožnený vstup iba úzky okruh ľudí: okrem delegovaných osôb môžu byť na štadióne Tatrana prítomné iba osoby podieľajúce sa na príprave a chode stretnutia, držitelia preukazu ZŤP a pracovníci masovokomunikačných prostriedkov.

Autor: SITA

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.