Streda, 20. január, 2021Meniny má Dalibor

Tatran odohrá dnes dvojzápas s Mielcom

Sportnet|Publikované 17. jan 2013 o 23:00

Naposledy sa hrala hádzaná v prešovskej Tatran handball aréne 22. decembra minulého roku.

Naposledy sa hrala hádzaná v prešovskej Tatran handball aréne 22.decembra minulého roku. Vtedy v nej líder slovenskej Tipos extraligy Tatran Prešov hostil a s prehľadom aj zdolal Topoľčany.

PREŠOV. Po tomto stretnutí nastúpili hráči osemnásobného majstra republiky na dovolenky. Po nich sa opäť zišli tretieho januára tohto roku.

Na prvý tréning mužstva naplánovaný na tento deň sa však nedostavil vtedajší tréner Tatrana Prešov D. Rašič, čo ho stálo miesto.

Jeho nástupca Roman Lamač odštartoval prípravu na druhú časť ročníka 2012/2013 s Tatranom Prešov v domácich podmienkach.

Prešovskí hádzanári majú za sebou už kombinovanú časť, počas ktorej Lamačovi zverenci behali, posilňovali, no nevyhli sa ani práci s loptami, či pilovaniu herných i taktických činností. Teraz sú pred nimi prvé dva prípravné zápasy.

Na medzinárodnú hádzanú zdarma

Tatran Prešov začne náročný program súťažných stretnutí v druhej časti sezóny štvrťfinálovým domácim súbojom o Slovenský pohár v stredu 30. januára.

Druhého februára je v Tatran handball aréne (THA) na programe dohrávaný zápas nadnárodnej SEHA League s čiernohorským RK Ločen Cetinje.

Pôvodne mal v tomto termíne hrať Prešov v Hlohovci a hneď na druhý deň doma s Lovčenom. Na napokon však na základe dohody Tatran za týmto súperom vycestuje v utorok 5. februára.

V sobotu 9. februára bude v THA veľká sláva. Tatran Prešov nastúpi v prvom kole skupinovej fázy Pohára EHF proti bundesligovému Rhein – Neckar Löwen.

K tomu najbližšiemu zápasovému programu smerovala príprava hádzanárov Tatrana Prešov. Dnes odohrá slovenský majster aj prvé prípravné zápasy s popredným poľským celkom Stal Mielec.

Prvý, bez účasti divákov, začne o 11. hodine. Na druhý, ktorého začiatok je stanovený na 18. hodinu, už majú diváci možnosť prísť (cez bočný vstup B do THA) zdarma.

Autor: Sportnet

Súvisiace články

  • Invalid Date
  • Invalid Date
  • Invalid Date
© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.