Streda, 20. január, 2021Meniny má Dalibor

Tatran hostí v SEHA League Lovčen

Sportnet|Publikované 18. feb 2013 o 23:00

Včera predpoludním sa vrátila výprava hádzanárov Tatrana Prešov z výjazdu na extraligový zápas s ŠKP v Bratislave a pohárový v dánskom Koldingu.

PREŠOV.

Ani v Tipos extralige, ani v Pohári EHF sa prešovskí hádzanári nepresadili. Po remíze s bratislavskými policajtmi „si zašli“ po debakel, ako píšeme na inom mieste, v druhom zápase skupiny B Pohára EHF na sever Európy.

Čiernohorcom majú Slováci čo oplácať

Dnes o 18. hodine odohrá Tatran Prešov ďalší dôležitý zápas. V hre je účasť v záverečnom Final Four SEHA League v macedónskom Skopje.

V minulom ročníku sa slovenský majster do záverečných bojov v nadnárodnej lige prebojoval. V tomto si pozíciu skomplikoval.

Na postup už Tatran nesmie doma strácať. Po remíze s Croatiu Záhreb, ktorá v Tatran handball aréne vyrovnala štyri sekundy pred záverečným hvizdom, prichádza do domovského stánku prešovských hádzanárov čiernohorský RK Lovčen Cetinje.

Mužstvo, ktoré cestou do Prešova vyhralo na „horúcej“ pôde RK Nexe Našice.

Po sobotňajšom stretnutí v Chorvátsku sú od nedele Čiernohorci v Prešove. Dokazujú, že aj dnešný zápas berú veľmi vážne.

V minulom ročníku Tatran vyhral nad Lovčenom presvedčivo vonku i doma. V tejto sezóne ale Prešov v Cetinje tesne prehral. Takže slovenský majster má dnešnému súperovi čo vracať.

V ostatnom zápase SEHA League s Croatiou na strane Tatrana stáli aj jeho fanúšikovia. Na ich výdatnú podporu iste Prešovčania spoliehajú aj dnes. Po nelichotivých posledných výsledkoch v minulom týždni ju budú určite potrebovať.

Autor: Sportnet

Súvisiace články

  • Invalid Date
  • Invalid Date
  • Invalid Date
© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.