Piatok, 22. január, 2021Meniny má Zora

Tatran 1952 obhájil pred prestávkou post lídra

Sportnet|Publikované 25. nov 2002 o 23:00

Levoča/Prešov - Prvá časť druholigovej súťaže hádzanárov vyvrcholila počas víkendu zápasmi 10. kola. Nasleduje dlhá prestávka, súťaž bude pokračovať

až v polovici marca 2003.

Líder tabuľky, Tatran 1952 Prešov, si svoje postavenie udržal aj po zápase v Levoči, kde suverénne vyhral desaťgólovým rozdielom a bude zimovať s jednobodovým náskokom pred juniorkou Farmakolu Tatran Prešov. "S výsledkom v Levoči som spokojný, menej už s hrou. Chceli sme hrať behavú hádzanú s minimom chýb, chlapci sa však akoby prispôsobili sile súpera a hrali toľko, koľko potrebovali. Ak by bool súper vážnejší, mohlo sa nám to vypomstiť. Napriek tomu, vysoké víťazstvo sa ráta, aj keď herný štýl nášho tímu ešte stále nie taký, ako by som si predstavoval," hodnotil tréner Ľubomír Rešovský.

Ani počas takmer štvormesačnej prestávky nebudú jeho zverenci zaháľať. "Teraz nás čakajú dva prechodné týždne, počas nich aj tri regeneračné dni v Ľubovnianskych Kúpeľoch. Od 8. decembra začneme s predprípravnou fázou, aj v rámci nej pocestujeme na trojdňové sústrednie na rovnaké miesto. Trénovať chceme aj počas sviatkov, začiatkom januára nás potom čaká skupina Slovenského pohára, v ktorej sa stratneme s Bardejovom, Trebišovom a juniorkou Farmakolu Tatran. Radi by sme aj v pohári uhrali dobrý výsledok, aj preto sa chceme uchádzať o organizáciu spomínaného turnaja," doplnil kormidelník Tatrana.

Slovan Levoča - Tatran 1952 Prešov 22:32 (10:17)

Tatran 1952: A. Onufer, Varga, Korinko - Kavulič 3, Mich. Amrich, Breja 9, Šoltýs 2, Leško, Mišek 1, Kolpak 3, Jaščúr 6, Lukáč 3, Pliška 5, Kuchár.

Autor: Sportnet

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.