Štvrtok, 17. júna, 2021Meniny má Adolf

Tampe Bay stačil na víťazstvo v Calgary jediný gól

SITA|1. jún 2004 o 07:21

CALGARY 1. júna (SITA) - Jediný gól rozhodol o osude štvrtého finálového stretnutia Stanleyho pohára. Už v 3. minúte ho strelil hokejista Tampy Bay Brad Richards a jeho tím tak vyrovnal stav série na ...

CALGARY 1. júna (SITA) - Jediný gól rozhodol o osude štvrtého finálového stretnutia Stanleyho pohára. Už v 3. minúte ho strelil hokejista Tampy Bay Brad Richards a jeho tím tak vyrovnal stav série na 2:2. Do finálových súbojoch po prvý raz zasiahol aj slovenský center Martin Cibák, ktorý nahradil v zostave hostí zraneného Ruslana Fedotenka.

Výsledok:

Calgary - Tampa Bay 0:1 (0:1, 0:0, 0:0)

Gól: 3. Richards (Andreychuk, Boyle). Vylúčení: 4:2 na 2 min, navyše Nieminen (CAL) na 5+DKZ, presilovky: 0:1, oslabenia: 0:0. Strely na bránku: 29:24. Brankári: Kiprusoff - Chabibulin. Diváci: 19 221. Stav série: 2:2 (4:1, 1:4, 3:0, 0:1).