Piatok, 5. marec, 2021Meniny má Fridrich

Takmer polčas hrali Prešovčanky v oslabení...

Sportnet|Publikované 7. okt 2003 o 00:00

Junior Močenok - HK Prešov 24:16 (12:6)Močenok/Prešov - Prvý raz vycestovali prešovské prvoligové hádzanárky na ihrisko súpera až v piatok kole.

Junior Močenok - HK Prešov 24:16 (12:6)

Močenok/Prešov - Prvý raz vycestovali prešovské prvoligové hádzanárky na ihrisko súpera až v piatok kole. Na palubovke v Močenku však zverenkyne trénera Petra Kakaščíka nepochodili.

"Bol to nebývalo tvrdý zápas, ktorý rozhodcovia nezvládli," informoval nás po návrate z dejiska stretnutia vedúci družstva HK Prešov Ferdinad Šteffko. "Skoro jeden polčas sme hrali v oslabení (13 vylúčených) a dohrávali bez Pribišovej a Mydlovej, ktorým arbitri ukázali červené karty. Jednoducho povedané, domácim odviedli tentoraz podstatne viac percent ako býva zvykom... Takto družstvo Močenku po takých piatich vyrovnaných úvodných minútach začalo prehrávať to naše a vlastne viedlo až do konca. Navyše, v nervóznom súboji hra nešla našim zvyčajným oporám. Napríklad Pribišová tentoraz nedala ani gól. Aj to nám v konečnom účtovaní chýbalo."

Zostava a góly Prešova: Z. Bernátová, Hajdučková - Bačová 4, Minarčíková 2/1, Mydlová 2, Marcinová, Sabolová, Ondo - Eštoková, Uhľarová 3/2, Pribišová, Benčeková, Vašková 5, Gállová. Pred 50 divákmi rozhodovali: Barborík a Rondoš. Pokutové hody: 3/3 - 4/3. Vylúčené: 4:13. ČK: Mydlová, Pribišová.

Súvisiace články