Pondelok, 25. októbra, 2021Meniny má Aurel

Syčov sa ospravedlnil Dynamu Kyjev

TASR|20. jan 2003 o 11:21

Moskva 20. januára (TASR) - Ruský futbalový útočník Dmitrij Syčov sa ospravedlnil predstaviteľom ukrajinského klubu Dynamo Kyjev, že pred ich ponukou ...

Moskva 20. januára (TASR) - Ruský futbalový útočník Dmitrij Syčov sa ospravedlnil predstaviteľom ukrajinského klubu Dynamo Kyjev, že pred ich ponukou na prestup uprednostnil francúzsky Olympique Marseille.

"Verte mi, že som skutočne chcel hrať za Dynamo. Ďakujem za šancu trénovať s ním a za všetko, čo pre mňa jeho predstavitelia urobili. Je mi ľúto, že sa to skončilo takto. Prijmite prosím moje úprimné ospravedlnenie," uviedol vo svojom otvorenom liste talentovaný 19-ročný Dmitrij Syčov, ktorý začiatkom januára podpísal viacročný kontrakt v Marseille.

Už predtým sa ale zmluvne zaviazal Dynamu Kyjev, no na poslednú chvíľu uprednostnil ponuku Francúzov. Oba kluby sa však nakoniec dohodli a súhlas k prestupu dali aj Ruská futbalová federácia a jeho materský klub Spartak Moskva, do ktorého tréningového kempu Syčov minulý rok v auguste odmietol nastúpiť. Účastník MS 2002 za to inkasoval štvormesačný dištanc.

mr go

Súvisiace články