Piatok, 26. február, 2021Meniny má Viktor

Svidník priviezol zo Záhoria štyri body

Sportnet|Publikované 19. nov 2003 o 00:00

Svidník - V 5. kole I. ligy volejbalistov sa predstavili hráči Slávie Svidník v Malackách. Na Záhorie cestovali v úlohe miernych favoritov a napokon

si pripísali dve víťazstvá, ktoré ich posunuli na vyššie priečky tabuľky. "Začali sme veľmi ťažkým setom, v koncovke ktorého sa striedali setbaly, našťastie, uhrali sme ho, podobne aj druhý set. V treťom sme domácim dovolili nadýchnuť sa, ale štvrté dejstvo bolo opäť jasne v našej réžii. V dobrej pohode sme nastupovali do druhého stretnutia, Malacky však vôbec nehrali zle a dokázali sa ujať vedenia. Ďalšie dve sety, najmä ten tretí, boli jasne v našej réžii a zdalo sa, že sa už nič nemôže stať. V štvrtom sete sme však dostali strašnú ´latu´ a rozhodoval tajbrejk. V ňom sme viedli už o štyri body, domáci ale vyrovnali na 10:10. Záver sme si, našťastie, dokázali uhrať podľa predstáv a napokon sa radovali z dvoch víťazstiev, ktoré považujem za veľmi cenné," hodnotil tréner Slávie Miroslav Blanár.

VK Malacky - Slávia Svidník 1:3 (-33, -20, 17, -15) a 2:3 (20, -21, -14, 11, -11). Slávia: Dzúr, Kerekeš, Senčák, J. Špak, Murčinko, Ľ. Soták (libero Sipľak, Blanár, Bilas, Poperník, Varchola).