Štvrtok, 28. január, 2021Meniny má Alfonz

Svidníčanov čaká domáci dvojzápas

Sportnet|Publikované 23. jan 2009 o 23:00

SVIDNÍK. Extraliga volejbalistov pokračuje v rýchlom slede. Počas nastávajúceho víkendu sa v skupine o 5. - 10. miesto odohrajú stretnutia 3. aj 4.

kola. V oboch prípadoch sa Slávia Svidník predstaví pred domácimi fanúšikmi.

Pod Duklou dnes v tradičnom čase, od 18. hodiny, privítajú poslednú Neografiu Martin. Stredoslováci sú v úlohe jasného outsidera, hoci sa v posledných týždňoch povrávalo o posilnení ich kádra. Martin má na poslednom mieste už trojbodovú stratu na predposledný Púchov a ak ešte chce zabojovať o extraligu, musí začať naplno bodovať. Aj dnes bude teda vo Svidníku po existenčným tlakom.

Domáca Slávia na šiestej priečke stále môže pomýšľať na atak piateho Zvolena, zverenci trénera Štofíka však musia doma bezpodmienečne bodovať naplno a čakať aj na zaváhanie ich rivala. Oba vzájomné duely dnešných súperov v základnej časti extraligy vyzneli hladko pre Svidník.

Zajtra už od 17. hodiny hostia slávisti celok Hydrexu Hriňová. Aj v tomto prípade má ich súper starosti existenčeného rázu. Na ôsmej priečke musí odrážať útok Púchova, ktorý by sa rád dostal z barážovej deviatej pozície. Skúsení Podpolianci dokážu byť nepríjemní, bilancia zo základnej časti je vyrovnaná.

Autor: Sportnet

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.