Piatok, 22. január, 2021Meniny má Zora

Svetová skupina - osemfinále - sobota

SITA|Publikované 10. feb 2008 o 07:34

BRATISLAVA 10. februára (SITA) - Súhrn výsledkov osemfinálového 1. kola svetovej skupiny Davisovho pohára 2008 tenisových reprezentačných družstiev mužov (hrá sa 8. - 10. februára) po sobotňajších štvorhrách:


IZRAEL - ŠVÉDSKO 2:1 po sobotňajšej štvorhre

(Ramat Hašaron, Israel Tennis Center - Canada Stadium, tvrdý povrch Acrylic vonku, kapacita 5000 divákov)

piatok

Dudi Sela - Jonas Björkman 7:6 (8), 6:3, 6:1

Harel Levy - Thomas Johansson 1:6, 1:6, 3:6

sobota

Jonathan Erlich, Andy Ram - Simon Aspelin, Robert Lindstedt 6:3, 7:6 (3), 7:5


Zostávajúci program:

Nedeľa (10.00 h SEČ):

Dudi Sela - Thomas Johansson

Harel Levy - Jonas Björkman


RUSKO - SRBSKO 2:1 po sobotňajšej štvorhre

(Moskva, Malá športová aréna Lužniki, tvrdý povrch RuKortHard v hale, kapacita 6480 divákov)

piatok

Michail Južnyj - Nenad Zimonjič 2:6, 6:3, 6:2, 6:4 - Zimonjič hral namiesto pôvodne nominovaného Novaka Djokoviča, ktorý nenastúpil pre chrípku

Nikolaj Davydenko - Viktor Troicki 6:1, 1:6, 6:3, 1:6, 6:2

sobota

Michail Južnyj, Dmitrij Tursunov - Novak Djokovič, Nenad Zimonjič 3:6, 6:7 (6), 6:7 (5)


Zostávajúci program:

Nedeľa (11.00 h SEČ):

Nikolaj Davydenko - Nenad Zimonjič

Michail Južnyj - Viktor Troicki


NEMECKO - KÓREJSKÁ REPUBLIKA 2:1 po sobotňajšej štvorhre

(Braunschweig, Volkswagen Halle, antuka v hale, kapacita 4160 divákov)

piatok

Philipp Kohlschreiber - Jae-sung An 6:2, 6:2, 6:2

Florian Mayer - Hjung-taik Lee 5:7, 3:6, 6:1, 7:6 (7), 3:6

sobota

Philipp Kohlschreiber, Philipp Petzschner - Woong-sun Jun, Jae-sung An 6:1, 6:3, 6:3


Zostávajúci program:

Nedeľa (13.00 h SEČ):

Philipp Kohlschreiber - Hjung-taik Lee

Florian Mayer - Jae-sung An


Rakúsko - USA 0:3 po sobotňajšej štvorhre

(Viedeň, Ferry Dusika Hallenstadion, antuka v hale, kapacita 6200 divákov)

piatok

Jürgen Melzer - Andy Roddick 4:6, 6:4, 3:6, 7:6 (4), 3:6

Stefan Koubek - James Blake 7:5, 5:7, 2:6, 2:6

sobota

Julian Knowle, Jürgen Melzer - Bob Bryan, Mike Bryan 1:6, 4:6, 2:6


Zostávajúci program:

Nedeľa (12.30 h SEČ):

Stefan Koubek - Andy Roddick

Jürgen Melzer - James Blake


RUMUNSKO - FRANCÚZSKO 0:3 po sobotňajšej štvorhre

(Sibiu, Sala Transilvania, tvrdý povrch GreenSet v hale, kapacita 2200 divákov)

piatok

Victor Hanescu - Richard Gasquet 6:7 (5), 4:6, 5:7

Andrei Pavel - Jo-Wilfried Tsonga 7:6 (2), 4:6, 4:6, 4:6

sobota

Florin Mergea, Horia Tecau - Arnaud Clément, Michael Llodra 3:6, 4:6, 7:6 (6), 6:3, 2:6


Zostávajúci program:

Nedeľa (12.00 h SEČ):

Andrei Pavel - Richard Gasquet

Victor Hanescu - Jo-Wilfried Tsonga


ČESKO - BELGICKO 3:0 po sobotňajšej štvorhre

(Ostrava, ČEZ Aréna, tvrdý povrch Taraflex v hale kapacita 6784 divákov)

piatok:

Tomáš Berdych - Kristof Vliegen 6:3, 6:1, 6:4

Radek Štěpánek - Steve Darcis 6:4, 7:6 (4), 7:6 (5)

sobota:

Tomáš Berdych, Radek Štěpánek - Kristof Vliegen, Olivier Rochus 6:7 (2), 7:6 (6), 7:5, 5:7, 6:4


Zostávajúci program:

Nedeľa (13.00 h SEČ):

Tomáš Berdych - Steve Darcis

Radek Štěpánek - Kristof Vliegen


ARGENTÍNA - VEĽKÁ BRITÁNIA 3:0 po sobotňajšej štvorhre

(Buenos Aires, Estadio Parque Roca, antuka vonku, kapacita 14 097 divákov)

piatok:

David Nalbandian - Jamie Baker 6:1, 6:3, 6:3

Agustin Calleri - Alex Bogdanovic 6:3, 6:1, 6:1

sobota:

Jose Acasuso, David Nalbandian - Ross Hutchins, Jamie Murray 6:2, 7:6 (11), 6:0


Zostávajúci program:

Nedeľa (14.00 h SEČ):

David Nalbandian - Alex Bogdanovic

Agustin Calleri - Jamie Baker


PERU - ŠPANIELSKO 0:3 po sobotňajšej štvorhre

(Lima, Jockey Club del Peru, antuka vonku, kapacita 4050 divákov)

piatok

Matias Silva - Nicolas Almagro 3:6, 5:7, 0:6

Iván Miranda - Tommy Robredo 2:6, 3:6, 3:6

sobota

Luis Horna, Iván Miranda - Feliciano Lopez, Fernando Verdasco 3:6, 4:6, 6:7 (4)


Zostávajúci program:

Nedeľa (20.30 h SEČ)

Luis Horna - Tommy Robredo

Iván Miranda - Nicolas Almagro


Autor: SITA

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.