Utorok, 2. marec, 2021Meniny má Anežka

Švedlár chystal ďalšie prekvapenie

Sportnet|Publikované 26. sep 2008 o 00:00

SPIŠ. O menšiu senzáciu sa už skôr v 7. kole II. triedy majstrovstiev SOFZ postaral Švedlár, keď doma porazil Slovinky. Teraz hostil doma

Domaňovce a opäť sa snažil favoritovi zápasu poriadne sťažiť situáciu. Výborné výsledky a výkon veľkého talentu Bandžucha a jeho mužstva z Richnavy pokračujú naďalej. Tentoraz nadeľovali v Matejovciach n/H.

Švedlár - Domaňovce 0:1 (0:0)

Do 76. minúty potrápili domáci lídra tabuľky. O osude stretnutia rozhodol jediný gól Rumana. Po Slovinkách tak chceli Švedlárčania zaskočiť aj Domaňovčanov, čo sa im však nepodarilo. ŠVEDLÁR: Loy - Plachetka, Kiššák, Roth - Danielis, Kelner, J. Plachetka, P. Plachetka, Bendik - Bikar, MIkolaj, striedali: Štipák, Bikár. DOMAŇOVCE: Kubík - Janečko, Geletka, Pavol Gonda - Peter Gonda, Ruman, Kušnír, Topoli, Vantroba - Zummerling, Bohor, striedal: Almaši.

Spartak Bystrany - Slovinky 3:1 (1:0)

Domáci sa ujali vedenia v 10. min. po presnom zásahu F. Žigu. V 50. min. R. Žiga zvýšil na 2:0 a zdalo sa, že je rozhodnuté. Hostí však vrátil do hry kontaktným gólom Hudec. O tom, že tri body ostanú doma, rozhodol v 89. minúte Marek Žiga.

SPARTAK BYSTRANY: Žiga - Pecha, Žiga, Pecha - Šebest, Žiga, Žiga, Žiga, Žiga - Žiga, Horváth, striedali: Dunka, Žiga, Pecha. SLOVINKY: Kakalejčík - Baran, Hudec, Vojtek - Janiga, Hudák, Cicoň, Zahuranec, Prochazka - Dunka, Višvader, striedali: Mazur, Polaček.

Matejovce n/H - Richnava 0:5 (0:4)

Ani ďalší pokus Matejovčanov o plný bodový zisk nevyšiel. To by museli domáci ubrániť najväčšiu hviezdu tejto súťaže - talentovaného Bandžucha, ktorý im v prvom polčase nasúkal tri góly, jeden pridal Čech. V druhom polčase padol už len jeden gól a dal ho - kto iný - Bandžuch.

MATEJOVCE n/H: Mihalko - Pramuka, Česla, Filip - Jančar, Valko, Franko, Tomaško, Vadel - Dzimko, Kokorák, striedali: Vadel, Vojtila. RICHNAVA: Vaščák - Papcun, Čech, Vaščák - Dulin, Hojstrič, Bandžuch, Labanc, Kurilla - Dobrovič, Hojstrič, striedali: Chibel, Dolnačko, Horváth.