Utorok, 19. január, 2021Meniny má Drahomíra, Mário

Súťaž O najlepšieho znalca futbalu na Spiši pokračuje už tretím kolom

Sportnet|Publikované 30. nov 2003 o 23:00

Spišská Nová Ves - Po skončení Tipovacej ligy so Spišským denníkom KORZÁR sme pre športových čitateľov pripravili ďalšiu súťaž - Najlepší znalec

futbalu na Spiši 2003. Podobne ako pri tipovaní aj v tejto hre budú rozhodovať vedomosti o futbale v našom regióne. Súťaž bude pozostávať z troch okruhov otázok a vašou úlohou bude zaškrtnúť, alebo akýmkoľvek iným spôsobom označiť správnu odpoveď. Pred uverejnením otázky bude nasledovať krátky článok súvisiaci s otázkou. Prvý okruh bude zameraný na III., IV. a V. ligu, druhá oblasť - I. trieda a mládežnícky futbal, tretí okruh - všeobecné otázky.

Pravidlá súťaže budú podobné ako v Tipovacej lige.

Zapojiť sa môže ktokoľvek. Ten, kto vydrží súťažiť až do posledného kola a preukáže potrebné znalosti má šancu na celkový triumf. Vyhodnotenie je naplánované na predvianočný čas, aby ceny pre výhercov boli zároveň darčekom od našej redakcie. Uzávierka tiketov, ktoré budú zverejňované v pondelok, utorok, stredu a štvrtok, bude vždy v pondelok na ďalší týždeň. Poradie súťažiacich plánujeme zverejňovať v stredu. Súťažiaci, ktorý zaškrtne správnu odpoveď dostane za správny tip dva body, za zlý alebo nevypísaný tip jeden bod odpočítame.

POZOR!!!

Novinkou pre našich čitateľov je možnosť zvoliť si najlepšieho futbalistu Spiša a Najlepšieho rozhodcu Spiša za rok 2003

Spolu s tiketom pre Najlepšieho znalca futbalu na Spiši bude ešte zverejnený samostatný tiket, ktorým sa môžete zapojiť do ankety O najlepšieho futbalistu a rozhodcu na Spiši za rok 2003.

Nie je podmienkou zapojiť sa do obidvoch súťaži!!!

Ak sa chcete zapojiť do ankety o najlepšieho futbalistu a rozhodcu (v prípade voľby najlepšieho futbalistu sa berie do úvahy len kategória seniorov - od III. ligy po II. triedu!!!), stačí vypísať len tento tiket.

Autor: Sportnet

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.