Štvrtok, 28. októbra, 2021Meniny má Dobromila

Súhrn ohlasov médií - tím Chelsea si výlet v Žiline vychutnal

TASR|14. aug 2003 o 11:04

Londýn 14. augusta (TASR) - Anglické médiá aj v žoviálnom tóne reagovali na víťazstvo Chelsea Londýn nad MŠK Žilina v úvodnom zápase 3. predkola Ligy ...

Londýn 14. augusta (TASR) - Anglické médiá aj v žoviálnom tóne reagovali na víťazstvo Chelsea Londýn nad MŠK Žilina v úvodnom zápase 3. predkola Ligy majstrov. Výstižnou tézou titulkov je londýnsky výlet do Žiliny, počas ktorého si tím Chelsea vychutnal domácich.

7Sport: "MILIÓNOVÁ CHELSEA ŽALA VÍŤAZSTVO 2:0" - Zostava milionárov ukázala v Žiline niečo zo svojej ceny a celkom ľahko vyhrala 2:0. Bolo to prvé vystúpenie Chelsea v novom ročníku Ligy majstrov a Claudio Ranieri ešte iba hľadá miesto pre osem nových hráčov.

The Daily Telegraph: "VŠETKY HVIEZDY CHELSEA V PRVÚ NOC HORELI" - Vynikajúce vystúpenie Damiena Duffa, Glena Johnsona a striedajúceho Joe Cola. Chelsea nedovolila podceňovaným žlto-zeleným nič a pevným krokom kráča do prvej fázy hlavnej súťaže. Spokojný môže byť aj majiteľ Roman Abramovič, druhý zápas by mal byť už iba potvrdením výhry zo Žiliny.

Sky Sports: "CHELSEA v ŽILINE NA VÝLETE" - Claudio Ranieri mal síce menšie problémy, ale v podstate si celkom bezpečne vybudoval výbornú východiskovú pozíciu na zisk miestenky do hlavnej súťaže. Žilina sa usilovala hlavne v prvom polčase niečo vytvoriť, ale brankár Carlo Cudicini vyzeral skôr ako divák. Ranieri mal po zápase dôvod k úsmevu, odveta by mohla byť formalitou.

The Guardian: "VYNOVENÁ CHELSEA SI ĽAHKO PORADILA SO ŽILINOU" - Chelsea, ktorá v lete vynaložila veľké finančné prostriedky na vystuženie kádra, celkom ľahko zvíťazila v Žiline 2:0. Stredopoliar Duff, ktorého Abramovič kúpil z Blackburnu za 17 miliónov libier, robil najväčší vietor defenzívne ladených domácim.

BBC: "CHELSEA ZNIČILO ŽILINU" - Chelsea sa predstavila výrazne posilnená o nových hráčov, ktorých angažoval majiteľ-miliardár Roman Abramovič. Tréner Ranieri môže byť šťastný s vystúpením nových tvári, to sa týka hlavne Damiena Duffa. Víťazstvo Chelsea v odvete sa zdá byť už iba formalitou a postup do finančne atraktívnej hlavnej súťaže Ligy majstrov by nemal uniknúť. To bude satisfakciou pre Abramoviča, ktorý sledoval súboj svojho tímu na jachte plaviacej sa popri pobreží Aljašky.

Fox Sports World: "CHELSEA SI VYCHUTNALA ŽILINU - 2:0" - Chelsea s "miliónovou" zostavou úspešne odštartovala cestu za postupom do hlavnej súťaže Ligy majstrov. Najväčšie starosti mal tréner Ranieri so zaradením ôsmich nových posíl do základnej jedenástky. V druhom polčase jeho zverenci boli nebezpečnejší, vypracovali si viac šancí ako domáci tím.

Súvisiace články