Štvrtok, 4. marec, 2021Meniny má Kazimír

Súboj Slovenska s Luxemburskom je vypredaný

Slovenských futbalistov bude v kvalifikácii opäť hnať dopredu početná divácka kulisa. (Autor: TASR)
SITA|Publikované 25. mar 2015 o 14:58

Fanúšikovia si do hľadiska nemôžu so sebou zobrať viaceré predmety. A keďže štadión je krytý, nie sú povolené ani dáždniky.

BRATISLAVA. Piatkový zápas kvalifikácie o postup na futbalové majstrovstvá Európy Slovensko - Luxembursko na štadióne v Žiline (od 20.45 h) je už vypredaný. V deň stretnutia sa nebudú predávať v pokladniciach žiadne vstupenky.

Informuje o tom Slovenský futbalový zväz na svojom webe.

Návštevníci duelu sú povinní riadiť sa Organizačným a prevádzkovým poriadkom futbalových stretnutí organizovaných Slovenským futbalovým zväzom. Do hľadiska si nemôžu so sebou zobrať viaceré predmety. A keďže štadión je krytý, nie sú povolené ani dáždniky.

Diváci budú mať k dispozícii parkovisko za východnou tribúnou, na ktoré sa dostanú cez vjazd na Uhoľnej ulici. Motorizovaným fanúšikom futbalový zväz odporúča, aby na parkovisku alebo v okolí štadióna odparkovali svoje automobily tri až štyri hodiny pred začiatkom zápasu.

Štadión otvoria dve hodiny pred úvodným výkopom. Každý návštevník prejde viacnásobnou osobnou kontrolou. Pred samotným stretnutím bude v areáli štadióna viacero marketingových aktivít.

Miestenku na zápas na konkrétne miesto si majitelia permanentiek budú môcť vyzdvihnúť v deň stretnutia na infopulte SFZ v hoteli Holiday Inn od 18.45 h.

Diskusia

Diskusiu k článku si môžete prečítať na sport.sme.sk

Súvisiace články