Pondelok, 25. január, 2021Meniny má Gejza

Súboj o druhé miesto

Sportnet|Publikované 12. dec 2008 o 23:00

Stolných tenistov rožňavského Geológa čaká v poslednom tohtoročnom kole náročný súper.ROŽŇAVA. V I. stolnotenisovej lige východ sú dnes na programe

Stolných tenistov rožňavského Geológa čaká v poslednom tohtoročnom kole náročný súper.

ROŽŇAVA. V I. stolnotenisovej lige východ sú dnes na programe zápasy 6. kola. V poslednom kole tohto roka privítajú hráči rožňavského Geológa dvoch súperov rozličných kvalít. Kým prvý Zvolen patrí k tým slabším a pohybuje sa na spodnom konci tabuľky, stretnutie s Rimavskou Sobotou bude mať iný nádych. V tabuľke sú obaja súperi tesne vedľa seba. S jednobodovým náskokom je Rožňava na druhom mieste. "Bude to pre nás veľmi dôležitý zápas. Bude sa v ňom rozhodovať o tom, komu bude patriť druhé miesto," povedal vedúci Geológa Rožňava Zoltán Gallo a dodal, "aj touto cestou by som chcel pozvať fanúšikov na zápasy."

Kým Rožňavčania v tejto sezóne prehrali v súboji s Vojčicami a remizovali na stoloch Čadce B, hráči Rimavskej Soboty rovnako podľahli Vojčiciam, no body nechali po remízach v Prešove a Vranove n/T. Proti Zvolenu nastúpia rožňavskí stolní tenisti predpoludním a zápas s Rimavskou Sobotou sa začína o 16.00 hod. v hale Rima Muráň.

Autor: Sportnet

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.