Streda, 20. január, 2021Meniny má Dalibor

Súboj majstra s vicemajstrom - nerozhodný

Sportnet|Publikované 2. nov 2005 o 23:00

Michalovce - Stretnutiami tretieho kola pokračovala počas uplynulého týždňa Mestská hokejová liga Excelent cup. GS 52 - Victoria 2:2 (2:1, 0:0,

GS 52 - Victoria 2:2 (2:1, 0:0, 0:1)

Domáci sa ujali vedenia už v 1. minúte. Vo vyrovnanom zápase pridali aj druhý gól, no hostia ešte do prestávky stav skorigovali.V poslednej tretine hostia už v 5. minúte vyrovnali a aj napriek snahe domácich sa súperi rozišli zmierlivo. Góly: Kundrík, Liška - Laurik, Surmin.

Devils - Excelent 8:3 (2:0, 2:2, 4:1)

Po opatrnom úvode to boli domáci "diabli, ktorí sa dostali do dvoj-gólového vedenia.Hostia síce v úvode druhej tretiny vyrovnali, no napokon to boli domáci, ktorí gólmi v presilovke aj oslabení rozhodli zápas vo svoj prospech.

Góly: Morong 3, Huňady 2,Blahuta, Kolesár, Hercik - Ferko 2, Jančošek.

Gasstars - Bieli vlci 7:2 (1:0, 3:1, 3:1)

Vyrovnaný zápas v ktorom "vlci viac bojovali a "hviezdy predvádzali miestami exibíciu sa napokon skončil jasným víťazstvom domácich.

Góly: Hurajt 4,Karch 2, Leško - Sabovik, Lang.

6.Bieli vlci3 0 0 3 5:18 0

V treťom kole 03. 11. 2005 od 19.00 hod. sa stretnú: Excelent - Gasstars ,Bieli vlci-GS 52 ,Victoria - Devils.