Streda, 27. január, 2021Meniny má Bohuš

Štvrtoligistom zo Zemplína sa darilo

Futbalisti Nacinej Vsi vykročili do jari víťazstvom. Na domácom ihrisku tesne zdolali posledný Úpor, ktorý hral v žltých dresoch. (Autor: Róbert Andrejov)
Róbert Andrejov|Publikované 28. mar 2016 o 22:00

Odštartovali už aj jarné boje v piatoligovej súťaži, kde prvé dva celky tabuľky na úvod vonku nezaváhali.

ZEMPLÍN. Treťoligový Trebišov v jari stále ešte neprehral a dokonca ani neinkasoval, Veľké Revištia na víťazstvo stále čakajú, ale už aspoň skórovali.

Vo štvrtej lige sa Zemplínčanom darilo, výhry dosiahli Sobrance, Veľký Horeš, Strážske, Borša aj Michaľany.

V piatej lige zaujal hladký triumf Lastomíra nad Kráľovským Chlmcom, ktorému nastrieľal päť gólov, ale aj tesné víťazstvo predposledného Palína s Petrovcami nad Laborcom.

TIPOS III. liga Východ – 19. kolo:

Veľké Revištia – Lipany 1:1 (0:1)

Góly: 47. Paulovčák – 45. J. Angelovič.

ŽK: Smoľák, Bilyy, V. Kostovčík – .

Rozhodoval: Juhás – 200 divákov.

TJ: Holienčin – Shukal, Slinčák, Dargaj, A. Devečka, Bilyy (88. M. Mindžák), Vahin, M. Gomboš (72. V. Kostovčík), Paulovčák (90. Chýrik), Smoľák, Chedryk.

ŠK ODEVA: P. Bartoš – Štefčák, Popovec, J. Janič, L. Eliaš (83. Vysočan), J. Angelovič, Miliutin, Rokošný (65. Hudý), J. Dlugoš, I. Pončák, Blaško (73. M. Hovančík).

Trebišov – Moldava nad Bodvou 3:0 (2:0)

Góly: 25. Da Silva Junior (11 m), 37. Kulich, 84. Ruskovský.

ŽK: J. Giertl – Šurín, Martin Lukáč, Lunzitisa.

ČK: 72. Šurín (Moldava nad Bodvou).

Rozhodoval: Filipák – 150 divákov.

SLAVOJ: J. Giertl – Pet. Šuľák, J. Capko, E. Osmanovič (87. Olah), Dragula, Kulich (64. Koshka), T. Opiela, Mujkovič (77. Hirko), L. Jacko, Da Silva Junior, Ruskovský.

FK BODVA: Peixoto Leite – Šurín, Martin Lukáč, Khramov, Diamougue, A. Ribár, Stropkay, Lendiel (46. Melnychuk), Lunzitisa (80. Matej Majoroš), Berdei (62. S. Dzurik), Ferraz Dos Santos.

Tabuľka

1. Krásna 19 15 2 2 44:14 47

2. Lipany 19 13 4 2 35:12 43

3. Vyšné Opátske 19 12 3 4 40:15 39

4. Stropkov 19 10 1 8 37:31 31

5. Bard. Nová Ves 19 9 3 7 39:26 30

6. Giraltovce 19 8 4 7 27:28 28

7. Veľké Revištia 19 7 6 6 22:18 27

8. Pušovce 19 7 6 6 17:16 27

9. ŠK Futura 19 7 4 8 26:27 25

10. Vranov n/T 19 7 3 9 18:26 24

11. Snina 19 6 5 8 20:23 23

12. Plavnica 19 6 5 8 15:19 23

13. Sabinov 19 6 3 10 23:24 21

14. Prešov B 19 4 3 12 17:30 15

15. Trebišov 19 4 3 12 14:49 15

16. Moldava n/B 19 3 1 15 14:50 10

IV. liga Juh – 19. kolo:

Sobrance – Veľký Folkmar 5:1 (1:1)

Góly: Hreško 2, Kostič, S. Rynik, Dunda – R. Jurko.

ŽK: J. Rynik, Dunda – R. Školník, M. Sasák, L. Bačo.

Rozhodoval: Želizňák – 120 divákov.

MFK: R. Bálint – J. Tokár, Hanych, Dunda, M. Popovič, J. Rynik (76. Legemza), M. Viňanský, Hreško, Orzhakhovskii, Lukačko (80. Mikulanič), Kostič (19. S. Rynik).

Veľký Horeš – Veľké Kapušany 5:0 (3:0)

Góly: E. Takáč 2, Milan Lukáč, J. Kotľár, Hutaj.

ŽK: G. Vašky, Dozsický (obaja Veľké Kapušany).

Rozhodoval: Marcin – 250 divákov.

DRUŽSTEVNÍK: P. Babiák – Patkanóci, J. Vajda, D. Sninský, E. Takáč, J. Kotľár (79. P. Vaško), Hutaj, Milan Lukáč, E. Lukáč (85. Pituk), Kiovský (73. Ľ. Novák), Miloš Adam.

MFK: Repovský – Dozsický (65. Buhaj), A. Berta, Holovey, Dudura, Fintor, Havryliv (52. Ballók), T. Szabó (83. M. Adi), Hami, Shevchenko, G. Vašky.

Borša – Spišské Vlachy 2:1 (1:0)

Góly: M. Balogh 2 – Šefčík.

ŽK: P. Fedor, D. Leško – Mikula.

Rozhodoval: Havrila – 150 divákov.

TJ OLYMPIA: Sirovec – Vaszily, P. Fedor, M. Nagy, Adrián Nagy, Oravecz, M. Balogh (79. D. Leško), Š. Kováč, A. Pásztor (64. Fehér), Dócs, Sándor.

Strážske – Rožňava 2:0 (0:0)

Góly: R. Kiš, Karafa.

ŽK: Hirjak, Struňak, J. Pavlov, J. Pavúk – Breuer, P. Gere.

Rozhodoval: Kočiš – 100 divákov.

ŠK: Regenda – R. Kiš (76. Turčík), J. Pavúk, Frančák, Struňak, Ciganoc, T. Bodnár, Karafa (90. V. Lipovský), Rusyn, J. Pavlov, Hirjak.

Michaľany – Medzev 1:0 (0:0)

Gól: Patrik Haluška.

ŽK: Gracer, Čierny (obaja Medzev).

Rozhodoval: Čonka – 150 divákov.

FK TJ LOKOMOTÍVA ŠM: J. Rugolský – Zamba, Strišovský (16. R. Jano), Veľk, L. Bučko, M. Kučera, Kornecký, Kremenák, Martin Elek, Ondovčák, Patrik Haluška.

Tabuľka

1. Veľký Horeš 18 17 1 0 81:11 52
2. Medzev 19 13 1 5 49:27 40
3. Kalša 18 12 2 4 53:27 38
4. Veľký Folkmar 19 10 2 7 39:32 32
5. Čaňa 19 10 1 8 42:38 31
6. Krompachy 19 9 3 7 40:25 30
7. Strážske 18 7 5 6 38:30 26
8. Sobrance 18 8 1 9 32:37 25
9. Spišské Vlachy 18 7 3 8 22:21 24
10. M. Huta Gelnica 19 6 6 7 30:39 24
11. Veľké Kapušany 19 8 0 11 20:41 24
12. Rudňany 18 7 1 10 28:32 22
13. Geča 18 4 3 11 29:51 15
14. Rožňava 18 5 2 11 22:42 17
15. Michaľany 18 4 2 12 18:55 14
16. Borša 18 3 1 14 19:54 10
Po skončení sezóny odpočítajú Rožňave 3 body.

V. liga Zemplínska – 15. kolo:

Krišovská Liesková – Cejkov 0:2 (0:0)

Góly: S. Michalko, Š. Horňák.

ŽK: A. Batta, Š. Szatmáry, Palágyi – Zubaľ, Matúš Bodnár.

Rozhodoval: Jevín – 100 divákov.

OŠK: M. Orosz – J. Belán (80. J. Mihók), A. Batta, O. Vašš, Palágyi (83. Vincze), A. Jakub, G. Horňák, V. Drančák (29. A. Drančák), F. Balog, N. Ádi (46. P. Szucs), Š. Szatmáry.

TJ DRUŽSTEVNÍK: Jakuboc – Bereščík (89. R. Szücs), P. Balint, Dolgoš, Zubaľ, Panda, Jenei, Blanár (90. Panda), Barna, Matúš Bodnár (81. Ujházi), Š. Horňák, S. Michalko.

Čierna nad Tisou – Trakany 1:1 (1:1)

Góly: Jáger – N. Bálint.

ŽK: Makkai, T. Varga – Magyar.

Rozhodoval: Dušek – 200 divákov.

MFK: Száraz – T. Varga, Kaščák, Gulyás, A. Molnár, Makkai, Jáger (80. T. Szucs), Čertický, Džerenga, Šváb (75. Palšovič), G. Orosz.

TJ TISA: B. Benöcs – N. Proščák, D. Dako, D. Balog, J. Popovič, Z. Kočiš, Z. Vencel, Krestyánko, N. Bálint, Baráti (77. Marošník, 89. Magyar), R. Varga (50. Grešš).

Vinné – Parchovany 1:2 (0:1)

Góly: Kelemanyk – P. Hajduk, J. Matta.

ŽK: J. Pešta, Szánto – P. Šimai, Topoľovský.

Rozhodoval: Róka – 150 divákov.

OŠK: Martin Bodnár – L. Borko, Septa, Lovych, Szánto, Kalanin (62. Holub), Nerhesh, Kelemanyk, Žužo (88. P. Viňanský), J. Pešta, Hafiyak (77. P. Pešta).

TJ DRUŽSTEVNÍK: M. Suchý – Topoľovský, M. Kuriško, P. Kuriško, Hvasta, J. Matta, P. Hajduk (78. M. Hvozdík), R. Juhás, P. Šimai, Kaňuch, Obrin (88. Baník).

Palín – Petrovce nad Laborcom 1:0 (1:0)

Gól: Kobolov.

ŽK: P. Kufa, Frantál – Kačur, J. Tkáč.

Rozhodoval: Kriak – 80 divákov.

ŠK AGRO: T. Makeľ – Kontuľ, Ondočík, Rushchak (90. M. Balogh), P. Kufa, Egry, Frantál (88. T. Štafura), Kobolov, Zemánek (85. Zacher), Mika, M. Virčík.

TJ DRUŽSTEVNÍK: Hricík – Kačur, M. Jakub (85. M. Mráz), Ferko (65. Šaffo), M. Nemčík, J. Tkáč, Marjov (81. Andrejco), V. Kročko, Lipka (46. M. Gadžo), T. Kiš, M. Lakatoš.

Lastomír – Kráľovský Chlmec 5:2 (4:1)

Góly: Capik 2 (1 z 11 m), Škirda (11 m), P. Sopata, D. Vasiľ – Illéš, D. Gaňo.

ŽK: Sabovčík – T. Batta, Popália.

Rozhodoval: Gnip – 100 divákov.

OFK: Budiš – Remák (57. Sabovčík), Firda, Vaľo (78. Rebič), M. Porvaz, P. Sopata, Škirda, D. Vasiľ, Andrašov, J. Porvaz (46. Kurtak), Capik (67. G. Timko).

TJ SLAVOJ: A. Tóth – Kaško, T. Batta, R. Batta, E. Novák (70. A. Lukács), J. Knapík (83. Dobcsák), Popália, Illéš, N. Horňák (81. Muszka), D. Gaňo, Papp (46. Abaházi).

Nacina Ves – Úpor 2:1 (1:0)

Góly: M. Devečka, M. Hajdučko – M. Rugolský (11 m).

ŽK: Ivanko, M. Basara, Gaľo, M. Hajdučko – Pipta, R. Balog, M. Tokár.

Rozhodoval: Juščík – 100 divákov.

ŠK: M. Liška – Gaľo, O. Lipovský (85. D. Šipoš), Pavelko, Baraník, J. Šipoš (46. Vaľko), M. Hajdučko, R. Basara, M. Devečko (89. L. Berta), Ivanko, M. Basara.

FK TATRAN: Škrabala – L. Antoš, J. Bandoľa, Pipta, Borčík, M. Rugolský, T. Ceperko, M. Ceperko (79. Michal Bodnár), R. Balog, M. Tokár, Miroslav Bodnár.

Čičarovce – Močarany 1:1 (0:0)

Góly: T. Nagy (11 m) – M. Mesaroš.

ŽK: Tárczy, N. Tóth – Baňas.

Rozhodoval: Godžák – 150 divákov.

TJ DRUŽSTEVNÍK: K. Lakatos – Černej, Béres, Ovák, N. Tóth, T. Nagy, Buda (69. Szakala), Hornyák, Tárczy (81. J. Paľo), G. Molnár, Gönczi.

TJ SOKOL: Baňas – J. Macko (66. M. Ondo), Geroč, Havrila, M. Maďar, L. Hamšík, Uhľár, Tutko (76. Staroškovič), M. Mesaroš (90. Tušek), Gargulák, D. Sabo.

Tabuľka

1. Parchovany 15 11 2 2 36:13 35
2. Cejkov 15 10 2 3 34:16 32
3. Čierna nad Tisou 15 9 2 4 37:23 29
4. Petrovce n/L 15 8 2 5 33:19 26
5. Nacina Ves 15 8 2 5 22:20 26
6. Močarany 15 6 5 4 26:15 23
7. Kr. Chlmec 15 7 1 7 22:33 22
8. Lastomír 15 6 3 6 25:21 21
9. Čičarovce 15 6 3 6 27:24 21
10. Vinné 15 5 6 4 21:20 21
11. Trakany 15 3 5 7 13:22 14
12. Kriš. Liesková 15 4 2 9 16:36 14
13. Palín 15 3 2 10 18:38 11
14. Úpor 15 0 1 14 13:43 1

Autor: Róbert Andrejov

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.