Streda, 4. augusta, 2021Dnes je Deň Matice slovenskej, Meniny má Dominika, Dominik

Štvrťfinále: Meier a Frisk

Sportnet|24. jún 2004 o 00:00

LISABON - Európska futbalová únia (UEFA) rozhodla o menách štvoríc rozhodcov, ktorí povedú prvé dve štvrťfinálové stretnutia na európskom šampionáte v Portugalsku.


Taliansky rozhodca Pier Luigi Collina (vľavo) debatuje so svojím švajčiarskym kolegom Ursom Meierom počas kondičného tréningu arbitrov rozhodujúcich zápasy ME v portugalskom Espinhu neďaleko Porta. FOTO - TASR/AFPLISABON - Európska futbalová únia (UEFA) rozhodla o menách štvoríc rozhodcov, ktorí povedú prvé dve štvrťfinálové stretnutia na európskom šampionáte v Portugalsku.

Dnešný súboj medzi domácimi reprezentantmi a Anglickom na Štadióne svetla v Lisabone bude rozhodovať Švajčiar Urs Meier, na čiarach mu budú robiť asistentov Francesco Buragina a Rudolf Käppeli, štvrtým arbitrom bude Alain Hamer z Luxemburska.

Piatkový druhý štvrťfinálový zápas Francúzsko - Grécko na štadióne Josého Alvaladeho v Lisabone povedie Švéd Anders Frisk, na čiarach mu budú pomáhať krajania Kenneth Petersson a Peter Ekström, štvrtým rozhodcom bude Škót Stuart Dougal.

O arbitroch ďalších dvoch štvrťfinálových zápasov sa rozhodne do piatku. (sita)

Súvisiace články