Nedeľa, 28. február, 2021Meniny má Zlatica

Štvorhra v Miami pre Raymondovú so Stosurovou

SITA|Publikované 3. apr 2006 o 08:28

MIAMI 3. apríla (SITA) - Víťazom štvorhry žien na podujatí WTA Tour Nasdaq-100 Open v Miami na Floride (dotácia 3,45 mil. USD) sa stal americko-austrálsky pár Lisa Raymondová, Samantha Stosurová. Najvyššie ...

MIAMI 3. apríla (SITA) - Víťazom štvorhry žien na podujatí WTA Tour Nasdaq-100 Open v Miami na Floride (dotácia 3,45 mil. USD) sa stal americko-austrálsky pár Lisa Raymondová, Samantha Stosurová. Najvyššie nasadená dvojica zdolala vo finále turnajové sedmičky Juhoafričanku Liezel Huberovú s Američankou Martinou Navrátilovou 6:4, 7:5. Víťazný tím si prevzal šek na 137 700 USD. Veteránke Navrátilovej (49) sa nepodarilo získať 175. deblový titul kariéry, hoci bola k nemu veľmi blízko. "Bol to zápas o kvalitných podaniach. My sme sa počas celého stretnutia dostali k jedinému brejkbalu, súperky k trom. Bolo to veľmi tesné," podotkla Navrátilová.

Raymondová so Stosurovou predviedli na dvoch amerických superturnajoch na tvrdých povrchoch víťazné double, keď predtým triumfovali aj v Indian Wells. V roku 2006 im patria aj víťazstvá na turnajoch v Memphise a Tokiu. Pre Raymondovú je aktuálny deblový titul z Miami už druhým v kariére. Premiérový získala ešte v roku 2002 po boku inej Austrálčanky Rennae Stubbsovej.


Štvorhra - finále:

Lisa Raymondová, Samantha Stosurová (1-USA/Austr.) - Liezel Huberová, Martina Navrátilová (7-JAR/USA) 6:4, 7:5


Súvisiace články