Nedeľa, 13. júna, 2021Meniny má Anton

Stümpelovi chýbajú Pálffy aj Višňovský

Sportnet|27. feb 2004 o 00:00

Jeden z kandidátov na postup do bojov o Stanleyho pohár tím Los Angeles Kings sa predstavil v dôležitom stretnutí na ľade priameho konkurenta z Dallasu. Stretnutie sa skončilo remízou 1:1, keď niečo viac ako päť minút pred záverečnou sirénou vyrovnal ...

Jeden z kandidátov na postup do bojov o Stanleyho pohár tím Los Angeles Kings sa predstavil v dôležitom stretnutí na ľade priameho konkurenta z Dallasu. Stretnutie sa skončilo remízou 1:1, keď niečo viac ako päť minút pred záverečnou sirénou vyrovnal hosťujúci Frolov. Jediným slovenským hokejistom, ktorý sa v zápase predstavil, bol stredný útočník kráľov Jozef Stümpel, keďže Ľubomír Višňovský aj Žigmund Pálffy sú dlhodobo zranení.

"V boji o play off nie je ešte nič rozhodnuté. Zápas bol až príliš defenzívny. Čakalo sa najmä na chyby súpera," povedal po stretnutí Jozef Stümpel. "Samozrejme, že najradšej by som bol, keby mohol hrať Žigo Pálffy, čo však už nie je v tejto sezóne reálne. Rovnako veselšie by bolo aj s Ľubom Višňovským," dodal robustný center, ktorému jeho slovenskí spoluhráči evidentne chýbajú. (sita)

Súvisiace články