Štvrtok, 28. január, 2021Meniny má Alfonz

Strelecký koncert Šimonoviča

Sportnet|Publikované 19. okt 2006 o 22:00

Smižany - V sobotu 14. októbra sa odohralo 6. kolo obecnej ligy v Smižanoch. Na prvý zápas nastúpili mužstva zo spodku tabuľky NDH Market proti

Espressu. Začiatok zápasu lepšie vyšiel mužstvu Espressa, keď sa ujali vedenia. Po mnohých nevyužitých šancách na oboch stranách sa podarilo mužstvu NDH Market ešte do polčasu vyrovnať po rýchlej kontre zásluhou Kramarčíka. V druhom polčase si už brankári udržali čisté kontá, preto sa zápas skončil remízou 1:1. V druhom dueli sa stretli Vigoss Herba Best. Od úvodného výkopu vzali duel do svojich rúk hráči Herby Best, ktorí svojou výbornou hrou nedali súperovi šancu a nastrieľali mu desať gólov. Strelecké kopačky mal obuté Šimonovič, ktorý zaznamenal 6 gólov a M. Viboh strelec troch gólov. Posledné stretnutie kola obstarali AS Východ a Štermont. Toto stretnutie bolo veľmi vyrovnané s veľkými možnosťami na streleniu gólu na oboch stranách, ale diváci gól v prvom polčase nevideli. Po zmene strán sa podarilo mužstvu AS Východ pretrhnúť streleckú smolu, keď sa dostali do vedenia. V tom momente Štermont zatlačil súpera na vlastnú polovicu no všetky strely kryl brankár Daniška, ktorý si do konca zápasu udržal čistý štít a tak zápas 1:0 pre AS Východ. Luana mala voľno.

Výsledky:

NDH Market Espresso 1:1 (1:1) góly: Kramarčík E. Frankovič

Vigoss Herba Best 0:10 (0:5) góly: Šimonovič 6, Viboh 3, Kováč.

6 gólov: Hritz (Štermont)

Program 7. kola, nedeľa 22.10.2006: Vigoss NDH Market (9.00), AS Východ Espresso (9.50), Luana Herba Best (10.40 hod.). Štermont má voľno.