Štvrtok, 28. január, 2021Meniny má Alfonz

Strelecké hody v Šariši

Sportnet|Publikované 10. okt 2006 o 22:00

Bratislava (TASR+SITA) - Prvá hokejová liga mala včera na programe zápasy 10. kola.Kežmarok - Detva 7:4 (3:2, 4:1, 0:1) Kežmarok vyhrával 3:1,

Bratislava (TASR+SITA) - Prvá hokejová liga mala včera na programe zápasy 10. kola.

Kežmarok - Detva 7:4 (3:2, 4:1, 0:1)

Kežmarok vyhrával 3:1, keď sa hostia vrátili do hry

a vyrovnali na 3:3. Domácich to nezlomilo a do konca druhej tretiny zvýšili na 7:3.

Góly: 10., 20. Valigura, 7. Drotár, 26. Gajdoš, 27. Jurčo, 33. Frank, 36. Junas - 17. Melicharčík, 20. Fiľo, 24. Lipták, 60. Pohorelec. Rozhodovali: Sabol - Vojtek, Smrek, vylúčení: 7:8, presilovky: 3:0, oslabenia: 1:0, 600 divákov.

Prešov - Prievidza 10:0 (1:0, 5:0, 4:0)

Hostia iba so 16 hráčmi na súpiske dokázali vzdorovať domácim iba v prvej tretine. V ďalšom priebehu to už bol prešovský gólostroj.

Góly: 6., 37. a 60. P. Segľa, 26. a 32. Hajník, 29. Gönczi, 37. Zavacký, 42. Rusnák, 42. Palko, 48. Troliga. Rozhodovali: P. Grečko - Tornay, Gavalier, vylúčení: 9:10, presilovky: 2:0, oslabenia: 0:0,

370 divákov.

B. Bystrica - Sp. Nová Ves 1:2 (0:2, 0:0, 1:0)

Šláger sa začal pre domácich šokujúco. V 18. sekunde bol na 5 minút vylúčení Malček a Spišiaci to potrestali dvoma gólmi. Domáci sa z tohto úderu spamätali až v tretej tretine, podarilo sa

im však iba síce znížiť.

Góly: 47. Maček - 1. Petruk, 2. Koky. Rozhodovali: Jakubec - Krpelec, Valach, vylúčení: 4:9, navyše: Malček 5+DKZ za narazenie na mantinel - Pavol Hrubý, Kurčík obaja 10 minút za nešportové správanie, presilovky: 1:2, oslabenia: 0:0, 1050 divákov.

Ružomberok - Humenné 1:9 (0:2, 1:3, 0:4)

Len prvá tretina bola herne vyrovnaná. V polovici stretnutia bol stav 0:4 a o všetkom bolo rozhodnuté.

Góly: 31. Lopuský - 7. a 33. Karčák, 11., 26. a 43. Slovák, 30. a 57. Majerník, 50. Kall, 54. Jenčík. Rozhodovali: Jung - Farkaš, Markovič, vylúčení: 10:13, navyše: Csabi, Sivák - Zagyi všetci na 10

minút za nešportové správanie, presilovky: 0:1, oslabenia: 0:1, 110 divákov.

Ružinov - Trebišov 6:2 (1:1, 3:0, 2:1)

Domáci potvrdili úlohu favorita. O svojom víťazstve rozhodli v druhej tretine, v ktorej strelili tri góly.

Góly: 16. Gráčik, 25. Rehák, 35. Huntata, 48. Iffka, 50. Králik, 57. Fabok - 10. Matej, 55. Kobela. Rozhodovali: Hauko - Junek, Otrubčák, vylúčení: 6:6, presilovky: 2:1, oslabenia: 1:0, 221 divákov.

Zostávajúce výsledky: P. Bystrica - Piešťany 2:1 (2:0, 0:0, 0:1). Topoľčany - Senica 5:3 (0:1, 3:2, 2:0). Trnava - N. Zámky 5:2 (0:0, 3:1, 2:1).