Pondelok, 25. január, 2021Meniny má Gejza

Strelci na južnom Zemplíne mali hody

Sportnet|Publikované 22. sep 2014 o 22:00

Výsledky futbalových súťaží ObFZ Trebišov.

VI. liga Sever – 6. kolo:

Plechotice – Trebišov B 2:1, G: Rusnák, Sokol – Staš (11 m)

Dvorianky – Roma Sečovce 7:1, G: Lendacký 3, Šimai 3 (1 z 11 m), Bálint – Ridaj,

Z. Teplica – Slivník 6:2, G: Kolesár 3 (1 z 11 m), Drotár 2, Malčický – Bučko 2 (1 z 11 m),

Kuzmice – Niž. Žipov 6:2, G: Vaško 4, Dvorovčík, Rabatin – Dandáš, Kobzoš,

Michaľany B – Vojčice 2:3, G: Horňák 2 – Bajus, Mihók, Tokár,

Z. Hradište – Nový Ruskov 2:0, G: Kaplár 2.

1. Z. Teplica 6 5 0 1 26:8 15
2. Plechotice 6 5 0 1 17:9 15
3. Z. Hradište 6 4 1 1 22:11 13
4. N. Ruskov 6 4 1 1 15:6 13
5. Slivník 6 3 0 3 13:12 9
6. Vojčice 6 3 0 3 11:19 9
7. Dvorianky 6 2 1 3 15:11 7
8. Kuzmice 6 2 1 3 18:16 7
9. Michaľany B 6 2 1 3 12:14 7
10. Trebišov B 6 2 1 3 9:13 7
11. Niž. Žipov 6 1 0 5 7:20 3
12. Roma Sečovce 6 0 0 6 7:33 0

VI. liga Juh – 6. kolo:

Leles – Čierna n/T 1:6, G: Battyáni – Molnár, Szucs 2, Szalai (11 m), Palšovič, Csizsmár,

Somotor – Malý Horeš 3:3, G: Ivan, Balog, Hencel – Papp 2, Bacskai,

Biel – Streda n/B 1:5, G: Balogh – Kabatier 4, Leško,

Boťany – Malý Kamenec 4:0, G: Ždij, Kači 2, Jurovský,

Boľ – Rad 4:0, G: Pankulics, Glovický, Čintala, Buhaj (vl.),

Svätá Mária – Svätuše 1:0, G: Vojtko (11 m).

1. Streda n/B 6 5 1 0 23:6 16
2. Somotor 6 5 1 0 16:6 16
3. Čierna n/T 6 5 0 1 24:9 15
4. M. Horeš 6 3 2 1 19:9 11
5. Boťany 6 3 0 3 14:10 9
6. Biel 6 3 0 3 11:15 9
7. Sv. Mária 6 3 0 3 11:21 9
8. Svätuše 6 1 2 3 6:9 5
9. Rad 6 1 2 3 7:21 5
10. Boľ 6 1 0 5 12:16 3
11. Leles 6 1 0 5 10:20 3
12. M. Kamenec 6 0 2 4 7:18 2

VII. liga Sever – 5. kolo: Brehov – Sečovce 2:3, Hraň – Michaľany C 4:1, Z. Jastrabie – Kysta 6:2.

1. Z. Jastrabie 5 3 1 1 21:12 10
2. Hraň 5 2 3 0 14:7 9
3. Kysta 5 2 2 1 6:6 8
4. Michaľany C 5 2 0 3 10:11 6
5. Brehov 5 1 2 2 5:9 5
6. Sečovce 5 1 0 4 9:20 3

VII. liga Juh – 3. kolo: Veľký Horeš – Vojka 3:1, Pribeník – Dobra 2:2.

1. V. Kamenec 2 2 0 0 7:1 6
2. Pribeník 3 1 2 0 6:2 5
3. Slov. N. Mesto 2 1 1 0 6:3 4
4. V. Horeš 2 1 0 1 5:6 3
5. Dobra 2 0 1 1 3:5 1
6. Zatín 2 0 1 1 0:4 1
7. Vojka 3 0 1 2 2:8 1

IV. liga U-19 sk. A – 3. kolo: Úpor – Slivník 13:1.

IV. liga U-19 sk. B – 5. kolo: Z. Hradište – Z. Jastrabie 3:0, Roma Sečovce – Brehov 4:1.

IV. liga U-19 sk. C – 2. kolo: V. Kamenec – M. Horeš 5:1, Somotor – Vojka 7:1, Biel – Boťany 1:6.

III. liga U-15 sk. A – 3. kolo: Úpor – Slivník 16:1.

III. liga U-15 sk. B – 4. kolo: Z. Teplica – Dvorianky 7:1, Hraň – Kuzmice 2:2, Sečovce – Parchovany 10:1, Michaľany – Niž. Žipov 12:1.

III. liga U-15 sk. C – 4. kolo: M. Kamenec – Leles 1:2, Trakany – Streda n/B 0:1, Boľ – Svätá Mária 2:2, Rad – Pribeník 5:1.

Autor: Sportnet

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.