Pondelok, 25. január, 2021Meniny má Gejza

Strážske naplno zabralo

Sportnet|Publikované 16. sep 2007 o 22:00

Mužstvo Strážskeho konečne naplno zabralo. Po viacerých neúspešných výsledkoch prišiel obrat, keď v 6. kole V. futbalovej ligy juho-východ vysoko

zdolalo susedov z Nac. Vsi 4:0 (2:0). Vďaka tomu sa odlepilo z dna tabuľky.

Najlepší výkon

"V dnešnom domácom zápase sme podali zatiaľ najlepší výkon v tejto sezóne. Často sme útočili a strieľali na bránu. Mali sme kvalitnú medzihru a dobre hrali aj obrancovia," uviedol tréner Strážskeho Miloš Marko. Zdôraznil, že herný prejav jeho zverencov ovplyvnil aj menší rez v kádri, ktorý urobil po niekoľkých zbytočných prehrách. Preskupil hráčov v jednotlivých formáciách a výsledok nenechal na seba dlho čakať.

Zrekonštruujú trávnik

"Chemici" mohli dosiahnuť aj vyššie víťazstvo. Veď okrem gólov nevyužili celý rad sľubných gólových príležitostí. "V rozlete nás rozladil nekvalitný terén. Zverencom spôsobil značné ťažkosti pri zakončení," vysvetlil. Aj z toho dôvodu Strážčanská samospráva vytvára podmienky na vynovenie futbalového stánku. Jeho súčasťou bude aj rekonštrukcia hrboľatej hracej plochy.

Málo chcenia

Lodivod Nacinej Vsi Jozef Uchaľ si tradične zachoval triezvy pohľad na vec. "Mužstvo zahralo veľmi slabo. Chýbala mu iskra, chcenie, a túžba po troch bodoch," objektívne zhodnotil. V strede poľa a v pokutovom území nechalo domácim príliš veľa priestoru. "Cez leto väčšina hráčov pracovala v zahraničí. To sa prejavilo na úrovni letnej prípravy a následne aj na našich dosahovaných výsledkoch v piatej lige. Nacinovešťania sa nemajú čím chváliť. Stále čakajú na prvé víťazstvo, keďže za šesť kôl získali len 4 body za 4 remízy.

Autor: Sportnet

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.