Sobota, 23. január, 2021Meniny má Miloš

Storočnicu futbalu oslávia v Krompachoch veľkolepo

Sportnet|Publikované 28. jún 2013 o 22:00

Všetka futbalová pozornosť po skončení sezóny sa v sobotu upriami do Krompách, kde oslavujú veľké výročie.KROMPACHY. Dva týždne po skončení majstrovských bojov pripravili futbaloví zanietenci v Krompachoch slávnosť hodnú trvania futbalu v tomto meste. V Krompachoch sa futbal hrá už neuveriteľných 100. rokov.

Od predpoludnia bude vynovený futbalový štadión v Krompachoch dýchať slávnostnou atmosférou. Všetko odštartujú o 9.45 hod. nástupom mažoretky a roztlieskavačky.

Nasledovať budú zápasy krompašských mládežníkov proti rovesníkom z FK Spišská Nová Ves. O 10. hodine začínajú mladší žiaci, po nich starší žiaci, o 12.30 hod. proti sebe nastúpia dorastenci.

„Oficiálne otvorenie bude o 14. hodine, kedy vystúpia so svojimi príhovormi a zdravicami predseda správnej rady FK SEZ Krompachy, primátorka mesta a prezident Slovenského futbalového zväzu. O 14.30 hod. bude atraktívny zápas Internacionáli Krompách – Internacionáli Spiša. Po tomto stretnutí bude oceňovanie bývalých futbalistov na ploche a vyhlásenie krompašského futbalistu storočia. Nasledovať bude slávnostné odovzdanie pohára za víťazstvo v V. lige Juh a zlatý klinec programu o 17. hodine zápas - FK Pokrok SEZ Krompachy – Internacionáli Slovenska,“ informoval o programe osláv 100 rokov futbalu v Krompachoch predseda klubu František Jochman.

Okrem hlavných bodov programu je ešte pre divákov pripravené ďalšie množstvo sprievodných podujatí. Futbalisti a športovci nezabudnite, v sobotu je v Krompachoch veľkolepá slávnosť.

Autor: Sportnet

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.