Nedeľa, 20. júna, 2021Meniny má Valéria

Stolný tenis: výsledky, sobota

Sportnet|15. aug 2004 o 07:58

Výsledky OH turnaja v stolnom tenise žien - sobota

Súhrn výsledkov sobotňajších stretnutí 1. kola dvojhry žien stolnotenisového turnaja na
olympijských hrách v Aténach (aktualizovaný po diskvalifikácii Medinovej):

Dvojhra žien - 1. kolo:
Nanthana Komwongová (Thaj.) - Mouma Dasová (Ind.) 4:0 (6, 7, 3, 10)
Marina Kravčenková (Izr.) - Archontoula Volakakiová (Gr.) 4:0 (6, 5, 4, 5)
Laura Negrisoliová (Tal.) - Fabiola Ramosová (Ven.) 4:1 (9, 5, 6, -8, 3)
Tawny Banhová-Thuová (USA) - Ji Hje Joon (Kór. rep.) 4:3 (-8, 9, -9, 14, -3, 8, 6)
Silvija Erdeljiová (Srb. a Č. Hora) - Nesrine Belchayová (Tun.) 4:0 (3, 1, 3, 7)
I-Hwa Huang (Taiwan) - Leila Boucetová (Alž.) 4:0 (8, 3, 4, 8)
Miao Miaová (Austr.) - Marisol Espineirová (Peru) 4:2 (-8, -9, 5, 4, 6, 6)
Funke Oshonaikeová (Nig.) - Berta Rodriguezová (Čile) 4:0 (9, 8, 7, 9)
Xue Wu (Domin. rep.) - Oxana Fadejevová (Rus.) 4:1 (-9, 8, 6, 7, 9)
Jian Fang Lay (Austr.) - Cornelia Vaidová (Chorv.) 4:0 (10, 5, 6, 11)
Mária Fazekasová (Maď.) - Manzura Inojatovová (Uzb.) 4:0 (6, 7, 3, 7)
Jasna Reedová (USA) - Renata Štrbíková (ČR) 4:2 (-9, -6, 13, 4, 8, 9)
Cecilia Otu Offiongová (Nig.) - Ligia Silva Santosová (Braz.) 4:1 (8, 6, -9, 10, 8)
Nikoleta Stefanovová (Tal.) - Asma Menaifiová (Alž.) 4:0 (6, 8, 6, 6)
Zeina Shabanová (Jord.) - Izzwa Medinová (Hondur.) - Medinovú diskvalifikovali
Petra Cadová (Kan.) - Olfa Guenniová (Tunis.) 4:0 (4, 7, 4, 7)

Súhrn výsledkov sobotňajších stretnutí 1. kola dvojhry mužov stolnotenisového turnaja na olympijských hrách v Aténach:

Dvojhra mužov - 1. kolo:
Torben Wosik (Nem.) - Mohamed Gueye (Sen.) 4:0 (4, 5, 6, 4)
Liu Song (Arg.) - Šu Arai (Jap.) 4:1 (7, -7, 10, 5, 4)
Kamal Achanta Sharath (Ind.) - Mohamed Softiene Boudjadja (Alž.) 4:1 (4, 10, 6, -11, 7)
Monday Merotohun (Nig.) - Momo Babungo (DR Kong) 4:0 (5, 8, 8, 8)
Jang Min (Tal.) - Doan Kien Quoc (Viet.) 4:1 (5 , -11, 7, 5, 5)
William Henzell (Austr.) - Khoa Nguyen (USA) 4:1 (7, -6, 7, 4, 9)
Lin Ju (Dom. rep.) - Rjo Juzawa (Jap.) 4:1 (8, -7, 8, 3, 9)

Tomasz Krzeszewski (Poľ.) - Hugo Hoyama (Braz.) 4:0 (10, 4, 4, 8)
O Il (KĽDR) - Jose Luyindula (DR Kongo) 4:0 (8, 8, 4, 7)
Kodži Macušita (Jap.) - Trevor Brown (Austr.) 4:0 (4, 6, 9, 3)
Ilija Lupulescu (USA) - Juan Papic (Čile) 4:0 (2, 4, 5, 2)
Zhiwen He (Šp.) - Panagiotis Gionis (Gr.) 4:1 (7, 11, 4 , -11, 13)
Alexander Karakaševič (Srbsko a Č. Hora) - Khalid Al-Harbi (S. Arábia) 4:0 (9, 3, 3, 5)
Segun Toriola (Nig.) - Pablo Tabachnik (Arg.) 4:1 (10, 8, -11, 3, 8)
Srdjan Miličevič (Bosna a Herc.) - Russell Lavale (Austr.) 4:2 (-10, 9, 4, -9, 16, 11)
Thiago Monteiro (Braz.) - Mohammedreza Akhlagh Pasand (Irán) 4:1 (8, -11, 9, 7, 5)

SITA

Súvisiace články