Sobota, 27. február, 2021Meniny má Alexander

Stolný tenis

Sportnet|Publikované 11. dec 2008 o 00:00

II. liga mužov, 9. kolo: ŠKST Humenné - MŠK Krompachy 10:8 (Serbák a Stoják po 3,5, Fink 2, Lukáč 1 - Hanušovský a Ivančák po 2,5, Sekáč 2,

Guassardo 1) STK Lokomotíva Košice C - STK Stadex Košice 8:10 (M. Kuruc 3,5, Schütz 2,5, Hovanec a Majoroš po 1 - Feješ 4,5, Cisko 3, Bacsó 2,5) STO Mokrance - TJ Slobytermia Stará Ľubovňa 9:9 (Zelinka 3,5, Lörinc 2,5, Cinkanič 2, Czingely 1 - Haky st. a Jar. Pavlík po 2,5, Maciuszek a Sawczak po 2) VSTK Vranov n/T B - TJ STO Slovenská Ves 12:6 (Hruška 4,5, M. Baran 3,5, Turanský a J. Baran po 2 - Marek a Brežina po 2, Popovič 1,5, Hagara 0,5) MKST Veľké Kapušany - ŠKST Topspin Margecany 8:10 (Begala, Nagyidai a Štim po 2,5, F. Krištof 0,5 - Tomaga a Vasiľ po 3, Šiška a Pacák po 2) ŠKST Michalovce - ŠK Orion Belá n/C 15:3 (Palovčík, Blaško a Zausin po 4,5, Hvižďák 1,5 - Jelo, Drotár a Dráb po 1) ŠKST Sokol Vojčice B - Geológ Rožňava B 8:10 (Brnčal a L. Kolody po 2,5, M. Kolody 2, M. Ujhelyi 1 - Repaský 4,5, M. Kováč 3,5, Letanovský 2)

1. Michalovce11920138:6031

2. Humenné11920129:6931

3. Margecany11722121:7727

4. Krompachy11542117:8125

5. Mokrance11542110:8825

6. St. Ľubovňa11533110:8824

7. Slov. Ves1152492:10623

8. Stadex Košice11524101:9723

9. Lok. Košice C1141693:10520

10. Vranov B1140789:10919

11. Veľ. Kapušany1131782:11618

12. Rožňava B1130870:12817

13. Belá n/C11101069:12913

14. Vojčice B11011065:13312

III. liga mužov západ, 9. kolo: Geológ Rožňava C - TJ Javorinka Levoča B 8:10 (Bozó 2,5, Z. Gallo a J. Gallo st. po 2, Minčev 1,5 - Bendzák 4, Kováč 3,5, Schwartz 1,5, Antal 1) ŠK Veterán Poprad B - ŠKST Spišské Vlachy 4:14 (J. Bolha, Comisso, Popadič a Vítko po 1 - Rich. Jánoš, J. Gurčík, Rud. Jánoš a Havrilla po 3,5) ŠK Veterán Poprad A - TJ Slobytermia Stará Ľubovňa B 14:4 (Kancír 4, R. Klein a M. Jambor po 3,5, Tibor 3 - O. Haky ml. 2,5, Joz. Pavlík 1,5) TJ Severka Kežmarok A - TJ Severka Kežmarok B 10:8 (Kelbel 4, Kocúr 3, Š. Vnenčák 2, R. Vnenčák 1 - Krolik 3,5, Habiňák 2,5, Pojedinec 1,5, Jankura 0,5) STO BBF Spišská Nová Ves - TJ Javorinka Levoča A 3:15 (Drabiščák 2, Goldyniak 1 - Novák 4,5, Hanisko, J. Seman a Jinda po 3,5) ŠK Jablonov n/T - STO Pyrobatys Poprad 4:14 (Balázs ml. 3, Bukovič 1 - Kapinus 4,5, Gaborčik a Bednár po 3,5, Bohunčák 2,5)

1. Veterán A9801115:4725

2. Pyrobatys9711106:5624

3. Sp. Vlachy9621102:6023

4. Levoča A9513105:5720

5. Severka A941481:8118

6. St. Ľubovňa B941481:8118

7. Severka B941473:8918

8. Jablonov n/T931562:10016

9. SpNV931567:9516

10. Levoča B930668:9415

11. Rožňava C920757:10513

12. Veterán B901854:10810

IV. liga mužov spišsko - gemerská, 9. kolo: Geológ Rožňava D - TJ Baník Mlynky 7:11 (Oleár 3,5, P. Gallo 2, J. Gallo ml. 1,5 - Koutek 4, Kochan 3,5, Ogurčáková 2,5, Gotthardtová 1) MŠK Krompachy B - ŠKST Spišské Vlachy B 7:11 (Kuchár 4,5, Harman 1,5, Neubeller 1 - M. Hric a Gardošík po 3, A. Koperdan a Lesňák po 2,5) ŠK Henckovce - TJ Baník Smolník 9:9 (Žúdel 3, Ďuríček, Kušnier a Ďurman po 2 - Tokarčík ml. 4,5, Kluknavský 3,5, Muličák a Tokarčík st. po 0,5) STK Honce - ŠK MPC Spišská Nová Ves 6:12 (Repiský st. 3,5, Džubák 1,5, Repiský ml. a Spišák po 0,5 - Mlynarčík 4, Vronč a Benček po 3, P. Klein 2) STO BBF Spišská Nová Ves B - ŠKST Topspin Margecany B 7:11 (Brincko 2,5, S. Goldyniak 2, Petráš 1,5, Vytykač 1 - Záhornacký a Trojan po 4,5, Hanko 2) TJ Družstevník Hrišovce - TJ Tatran Betliar 10:8 (P. Dzurov 3,5, Ondáš 2,5, Š. Kyseľ 2, M. Jánošík 1,5, T. Dzurov 0,5 - Šebesta 4, Junger a Teraj po 2)

1. Margecany B9801104:5825

2. Mlynky9702103:5923

3. BBF SNV B951396:6620

4. MPC SNV950495:6719

5. Hrišovce950474:8819

6. Betliar941484:7818

7. Smolník941468:9418

8. Krompachy B940579:8317

9. Henckovce932479:8317

10. Sp. Vlachy B921666:9614

11. Honce920751:11113

12. Rožňava D912673:8913

V. liga mužov gemerská, 6. kolo: Dedinky A - Henckovce B 12:6 (Chrenko 3,5, Tokoly st. 3, Németh 3, Kuchár 2,5 - M. Ďurman 3,5, Zagiba 1,5, Kalina 1), Jablonov n/T B - Dedinky B 15:3 (Kardoš 4,5, Bartók 4,5, V. Balázs 3,5, Pál Balázs 2,5 - Čarnoky 2, V. Revay 1), Honce B - Čierna Lehota 12:6 (Spišák 4,5, Németh 3,5, Kartal 2,5, Kamenský 1, Strelka 0,5 - Hric 3, Lipták 1, V. Oravec 1, Gecelovský 1)

1. Rožňava E550065:2515

2. Jablonov n/T B540164:2613

3. Dedinky A540158:3213

4. Dedinky B520336:549

5. Čierna Lehota610534:748

6. Henckovce B510442:487

7. Honce B510425:657

Súvisiace články