Nedeľa, 24. január, 2021Meniny má Timotej

Stolný tenis

Sportnet|Publikované 20. jan 2009 o 23:00

I. liga mužov - Východ - 7. kolo: R. Sobota - Vranov 10:4 (Horváth, Voliar a Polgári po 3, Huzsti 1 - Eštok 1,5, Tušim, Jakubčin a Hruška po 0,5,

1 x WO), Zvolen - Vojčice 2:12 (Tagaj a Plecho po 1 - Dandár a S. Guman po 3,5, Revaj 2,5, Dzelinský 1,5, Brnčal 1), Čadca B - Prešov 7:7 (Valárik 2, Kapusta 1, 4 x WO - Senkulič 3,5, P. Roba 2,5, Buranovský 1), Bytča - Bardejov 5:9 (Tiso ml., Slaninka a Tiso st. po 1,5, Treskoň 0,5 - Mryglot 3, Fekete, Kopalko a Kravec po 2), Martin - Lokomotíva Košice B 5:9 (Labda st., Kraus a Tomčák po 1,5, Láni 0,5 - Z. Kováč a Sačurovský po 3, Král 2, J. Kuruc 1), Tvrdošín Nižná - Rožňava 6:8 (Belopotočan a Buczacki po 2,5, Takáč 1 - Kaščák 3, Kočkin 2, Ľ. Leitner a Repaský po 1,5), Zvolen - Vranov 6:8 (Majerčík 2,5, Plecho 2, Tagaj 1,5 - Hruška 3, Tušim 2,5, Jakubčin 1,5, Eštok 1), R. Sobota - Vojčice 4:10 (Polgári 2, Horváth a Voliar po 1 - S. Guman 3,5, Dzelinský a Revaj po 2,5, Dandár 1,5), Bytča - Prešov 6:8 (Slaninka 2,5, Tiso ml. 1,5, Tiso st. a Treskoň po 1 - P. Roba 3,5, Senkulič 2,5, Buranovský 2), Čadca B - Bardejov 8:6 (Kapusta 2,5, Kubalík a Valárik po 2, Mariak 1,5 - Mryglot 3,5, Fekete 1,5, Kravec 1), Tvrdošín Nižná - Lokomotíva B 9:5 (Takáč 3,5, Argaláš 3, Teplanský 2,5 - Z. Kováč 2,5, Sačurovský 1,5, Král 1), Martin - Rožňava 3:11 (Labda st. 1,5, Tomčák 1, Kraus 0,5 - Kaščák a Kočkin po 3,5, Ľ. Leitner a Repaský po 2).

1. Vojčice131300142:4039

2. Rožňava131111132:5036

3. R. Sobota13823106:7631

4. Tvrdošín/Nižná13814103:7930

5. Čadca B13652100:8230

6. Vranov1362593:8927

7. Prešov1362590:9227

8. Košice B1342782:10023

9. Bardejov1332880:10221

10. Zvolen1322967:11519

11. Bytča13111157:12516

12. Martin13001340:14213

II. liga mužov - 14. kolo: Krompachy - Margecany 10:8 (Ivančák a Hanušovský po 3,5, Zahradník 2, Mišelnický 1 - Tomaga a Šiška po 3,5, Pacák 1), Belá n/C - Slovenská Ves 3:15 (Vozár 2, Dráb 1 - Brežina 4, Marek 3,5, Popovič, D. Strišovský a Hagara po 2,5), Rožňava B - Stará Ľubovňa 14:4 (Repaský, Letanovský a Bröstl po 4, M. Kováč 2 - Sawczak a Jar. Pavlík po 1,5, Haky st. a Maciuszek po 0,5), Vojčice B - Stadex Košice 7:11 (Brnčal 3, L. Kolody 2,5, Dulič 1, M. Kolody 0,5 - Feješ 4,5, Bacsó 3,5, Cisko 2, O. Vaňo 1), Michalovce - Humenné 13:5 (Palovčík a Blaško po 4,5, Šinkár 3, Hvižďák 1 - Serbák a Stoják po 1,5, Lukáč a Fink po 1), Veľké Kapušany - Lokomotíva Košice C 5:13 (Begala 2,5, Štim a F. Krištof po 1, Nagyidai 0,5 - M. Kuruc 4, Hovanec a Majoroš po 3,5, Sačurovský 2), Vranov B - Mokrance 9:9 (Hruška 3,5, J. Baran a Zajac po 2, M. Baran 1,5 - Cinkanič 3, Zelinka 2,5, Solár 2, Lörinc 1,5).

1. Michalovce141220177:7540

2. Humenné141022153:9936

3. Krompachy14842155:9734

4. Margecany14824147:10532

5. Mokrance14662140:11232

6. Stadex14734131:12131

7. Slov. Ves14725119:13330

8. St. Ľubovňa14644135:11730

9. Lokomotíva C14518114:13825

10. Rožňava B14509102:15024

11. Vranov B14419112:14023

12. V. Kapušany14329104:14822

13. Belá n/C14201295:15718

14. Vojčice B14011380:17215

Autor: Sportnet

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.