Štvrtok, 21. január, 2021Meniny má Vincent

STOLNÝ TENIS

Sportnet|Publikované 18. feb 2009 o 23:00

n II. liga mužov, 17. kolo: MKST Veľké Kapušany - MŠK Krompachy 3:15 (Begala 2, Štim 1 - Ivančák a Guassardo po 4,5, Hanušovský 3,5, Zahradník 2,5)

VSTK Vranov n/T B - ŠKST Michalovce 5:13 (Hruška 3, Turanský a J. Baran po 1 - Palovčík 4,5, Zausin 3,5, Blaško a Hvižďák po 2,5) STO Mokrance - ŠKST Sokol Vojčice B 17:1 (Lörinc a Zelinka po 4,5, Cinkanič a Solár po 4 - L. Kolody a M. Kolody po 0,5) STK Lokomotíva Košice C - Geológ Rožňava B 15:3 (Sačurovský 4,5, Hovanec, Majoroš a Schütz po 3,5 - Ružík 2, M. Kováč 1) ŠKST Humenné - ŠK Orion Belá n/C 8:10 (Fink 4, Chaľ 2, Lukáč a Novák po 1 - Jelo 3,5, Vozár a Dráb po 2,5, Drotár 1,5) STK Stadex Košice - ŠKST Topspin Margecany 14:4 (Feješ a Bacsó po 4,5, Cisko a O. Vaňo po 2,5 - Šiška 2, Vasiľ a Pacák po 1) TJ Slobytermia Stará Ľubovňa - TJ STO Slovenská Ves 9:9 (Jar. Pavlík a Maciuszek po 3, Sawczak 2, Horvát 1 - Marek, Popovič a Brežina po 2,5, Hagara 1,5)

1. Michalovce171430212:9448

2. Krompachy171142193:11343

3. Humenné171133187:11942

4. Stadex KE171034174:13240

5. Margecany171025173:13339

6. Mokrance17773174:13238

7. St. Ľubovňa17755163:14336

8. Slov. Ves17737141:16534

9. Lok. KE C17629143:16331

10. Veľ. Kapušany174310126:18028

11. Rožňava B175111118:18828

12. Vranov B174211134:17227

13. Belá n/C173014113:19323

14. Vojčice B17021591:21519

n III. liga mužov Západ, 15. kolo: TJ Severka Kežmarok A - TJ Javorinka Levoča B 9:9 (Kocúr 4, Kelbel a Š. Vnenčák po 2, R. Vnenčák 1 - Bendzák 3,5, Kováč a Schwartz po 2,5, V. Puchala 0,5) ŠK Veterán Poprad A - STO BBF Spišská Nová Ves 14:4 (R. Klein 4,5, M. Jambor 4, P. Pitoňák 3,5, Kancír 2 - Drabiščák 2, Novotný 1,5, Schrötter 0,5) ŠK Veterán Poprad B - ŠK Jablonov n/T 10:8 (Šifra 3,5, Comisso a Popadič po 2,5, J. Pekarčík 1, Vítko 0,5 - Balázs st. 4, Balázs ml. a W. Leitner po 2) Geológ Rožňava C - STO Pyrobatys Poprad 7:11 (Džubák 3,5, Minčev a Oleár po 1,5, Kolárik 0,5 - Bednár 4, Kapinus a Gaborčik po 3, Bohunčák 1) ŠKST Spišské Vlachy - TJ Javorinka Levoča A 4:14 (Rich. Jánoš 2,5, Rud. Jánoš 1, Havrilla 0,5 - J. Seman 4,5, Hanisko 3,5, Novák a Jinda po 3) TJ Slobytermia Stará Ľubovňa B - TJ Severka Kežmarok B 9:9 (M. Haky a O. Haky ml. po 2,5, L. Duffala a P. Haky po 2 - Krolik a Habiňák po 2,5, Kvasňák a Pojedinec po 2)

1. Veterán A151401193:7743

2. Pyrobatys PP151032166:10438

3. Levoča A15834172:9834

4. Sp. Vlachy15744149:12133

5. St. Ľubovňa B15645137:13331

6. SNV15627121:14929

7. Severka A15546130:14029

8. Severka B15537117:15328

9. Jablonov n/T15528118:15227

10. Levoča B15519114:15626

11. Rožňava C154110105:16524

12. Veterán B15111397:17318

n IV. liga mužov Spišsko-gemerská, 15. kolo: STK Honce - TJ Baník Mlynky 5:13 (Repiský st. a Džubák po 2, Repiský ml. 1 - Gotthardtová a Koutek po 4,5, Kochan 2,5, Ogurčáková 1,5) ŠK Henckovce - STO BBF Spišská Nová Ves B 11:7 (Žúdel a Breznen po 3,5, Ďuríček a Zagiba po 2 - Barč 3,5, Brincko 2,5, Vavrek 1) MŠK Krompachy B - TJ Družstevník Hrišovce 12:6 (Sekáč 4,5, Kuchár 3,5, Harman 3, Fabián 1 - Ondáš a Š. Kyseľ po 2, P. Dzurov 1,5, T. Dzurov 0,5) Geológ Rožňava D - TJ Tatran Betliar 9:9 (J. Gallo st. 3, J. Gallo ml., P. Gallo a Fabián po 2 - Šebesta 3,5, Junger a Teraj po 2,5, Šramko 0,5) ŠKST Spišské Vlachy B - ŠKST Topspin Margecany B 9:9 (S. Hric a A. Koperdan po 2,5, M. Hric a Lesňák po 2 - Hanko 4,5, Arendáš 2,5, M. Uličný 2) TJ Baník Smolník - ŠK MPC Spišská Nová Ves 6:12 (Lapšanský 2, Bajs a Stopko po 1,5, Muličák 1 - Mlynarčík 4,5, P. Klein 4, Benček 2,5, Vronč 1)

1. Margecany B151311170:10042

2. Mlynky151005162:10835

3. Krompachy B15816137:13332

4. MPC SNV15807151:11931

5. BBF SNV B15636145:12530

6. Smolník15717123:14730

7. Hrišovce15717120:15030

8. Sp. Vlachy B15546130:14029

9. Henckovce15627133:13729

10. Rožňava D15447135:13527

11. Betliar15438127:14326

12. Honce15201387:18319

n V. liga mužov gemerská, 13. kolo: Čierna Lehota - Honce B 5:13 (Hric 3, J. Oravec 2 - Kamenský 3,5, Strelka 3,5, Spišák 3,5, Németh 2,5), Dedinky B - Jablonov n/T B 8:10 (Šipula 2,5, Čisár 2, Čarnoký 2, Revay 1,5 - Bartók 4,5, V. Balázs 3,5, Kardoš 2), Henckovce B - Dedinky A 9:9 (Zagiba 3,5, I. Fafrák 3,5, S. Fafrák 2 - Čonka 4, Kuchár 2,5, Chrenko 1,5, Tököly ml. 1)

1. Rožňava E11911119:7929

2. Jablonov n/T B11902142:5629

3. Dedinky A11812128:7028

4. Henckovce B1141695:10320

5. Honce B1131771:12718

6. Dedinky B1130883:11517

7. Čierna Lehota12101164:15214

(Geológ Rožňava E má jednu kontumačnú prehru bez priznania bodu.)

Autor: Sportnet

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.