Štvrtok, 21. január, 2021Meniny má Vincent

STOLNÝ TENIS

Sportnet|Publikované 25. feb 2009 o 23:00

n II. liga mužov, 18. kolo: MŠK Krompachy - TJ Slobytermia Stará Ľubovňa 10:8 (Ivančák a Hanušovský po 4, Mišelnický a Zahradník po 1 - Haky st.,

Jar. Pavlík a Horvát po 2,5, Bukovič 0,5) TJ STO Slovenská Ves - STK Stadex Košice 5:13 (Marek 2, Brežina, D. Strišovský a Belončák po 1 - Cisko a Feješ po 4,5, Bacsó 3,5, O. Vaňo 0,5) ŠKST Topspin Margecany - ŠKST Humenné 12:6 (Šiška 4,5, Tomaga 3,5, Vasiľ 2,5, Pacák 1,5 - Fink 3, Stoják 2, Serbák 1) ŠK Orion Belá n/C - STK Lokomotíva Košice C 11:7 (Vozár 2, Drotár a Dráb po 1,5, Jelo 1, 5 x WO - Sačurovský 3, M. Kuruc a Hovanec po 2) Geológ Rožňava B - STO Mokrance 11:7 (Repaský 4,5, M. Kováč a Bröstl po 2,5, Bozó 1,5 - Zelinka a Solár po 3, Czingely 1) ŠKST Sokol Vojčice B - VSTK Vranov n/T B 3:15 (L. Kolody 1,5, Mihok 1, Brnčal 0,5 - Hruška 4,5, J. Baran 4, M. Baran 3,5, Turanský 3) ŠKST Michalovce - MKST Veľké Kapušany 12:6 (Blaško a Zausin po 4,5, Hvižďák 2,5, Jakubu 0,5 - Begala a Nagyidai po 2, Štim a F. Krištof po 1)

1. Michalovce181530224:10051

2. Krompachy181242203:12146

3. Humenné181134193:13143

4. Stadex KE181134187:13743

5. Margecany181125185:13942

6. Mokrance18774181:14339

7. St. Ľubovňa18756171:15337

8. Slov. Ves18738146:17835

9. Lok. KE C186210150:17432

10. Rožňava B186111129:19531

11. Vranov n/T B185211149:17530

12. Veľ. Kapušany184311132:19229

13. Belá n/C184014124:20026

14. Vojčice B18021694:23020

n III. liga mužov Západ, 16. kolo: TJ Javorinka Levoča B - TJ Slobytermia Stará Ľubovňa B 9:9 (Kováč 3,5, Schwartz 2,5, M. Puchala 2, Antal 1 - L. Duffala 3,5, O. Haky ml. 3, M. Haky 2,5) TJ Severka Kežmarok B - ŠKST Spišské Vlachy 5:13 (Pojedinec 2, Krolik a Habiňák po 1,5 - Rich. Jánoš 4,5, Havrilla 3,5, Rud. Jánoš 3, J. Gurčík 2) TJ Javorinka Levoča A - Geológ Rožňava C 11:7 (J. Seman a Novák po 3,5, Hanisko 2,5, Sninčák 1,5 - Letanovský 3, Ružík 2, Z. Gallo a Minčev po 1) STO Pyrobatys Poprad - ŠK Veterán Poprad B 17:1 (Kapinus, Bednár a Bohunčák po 4,5, Gaborčik 3,5 - Comisso 1) ŠK Jablonov n/T - ŠK Veterán Poprad A 5:13 (Balázs ml. 3, W. Leitner a Bukovič po 1 - M. Jambor, Kancír a Tibor po 3,5, P. Pitoňák 2,5) STO BBF Spišská Nová Ves - TJ Severka Kežmarok A 8:10 (Drabiščák 3,5, Vartovník 2,5, Schrötter a Novotný po 1 - Kocúr 3, R. Vnenčák a Kelbel po 2,5, Š. Vnenčák 2)

1. Veterán A161501206:8246

2. Pyrobatys PP161132183:10541

3. Levoča A16934183:10537

4. Sp. Vlachy16844162:12636

5. St. Ľubovňa B16655146:14233

6. Severka A16646140:14832

7. SNV16628129:15930

8. Severka B16538122:16629

9. Levoča B16529123:16528

10. Jablonov n/T16529123:16528

11. Rožňava C164111112:17625

12. Veterán B16111498:19019

n IV. liga mužov Spišsko-gemerská, 16. kolo: TJ Baník Mlynky - TJ Baník Smolník 14:4 (Koutek 4,5, Kochan a Ogurčáková po 3,5, Gotthardtová 2,5 - Lapšanský 2, Tokarčík st. a Kluknavský po 1) ŠK MPC Spišská Nová Ves - ŠKST Spišské Vlachy B 14:4 (P. Klein 4,5, Mlynarčík a Cisko po 3,5, Vronč 2,5 - Uličný 2, M. Hric a Gardošík po 1) ŠKST Topspin Margecany B - Geológ Rožňava D 11:7 (Záhornacký a Trojan po 4,5, Hanko 1,5, M. Uličný 0,5 - Oleár, J. Gallo ml. a J. Gallo st. po 2, P. Gallo 1) TJ Tatran Betliar - MŠK Krompachy B 11:7 (Šebesta a Teraj po 2, Junger a Šramko po 1, 5 x WO - Kuchár 4,5, Harman 2,5) TJ Družstevník Hrišovce - ŠK Henckovce 5:13 (O. Jánošík 2, Ondáš 1,5, T. Dzurov 1, Š. Kyseľ 0,5 - Žúdel 4,5, Ďuríček 3,5, Breznen 3, Kušnier 2) STO BBF Spišská Nová Ves B - STK Honce 13:5 (Barč a Brincko po 4,5, Vytykač a Vavrek po 2 - Repiský st. 2,5, Repiský ml. 1,5, Džubák 1)

1. Margecany B161411181:10745

2. Mlynky161105176:11238

3. MPC SNV16907165:12334

4. BBF SNV B16736158:13033

5. Krompachy B16817144:14433

6. Henckovce16727146:14232

7. Smolník16718127:16131

8. Hrišovce16718125:16331

9. Sp. Vlachy B16547134:15430

10. Betliar16538138:15029

11. Rožňava D16448142:14628

12. Honce16201492:19620

n V. liga mužov gemerská, 14. kolo: Honce B - Dedinky B 8:10 (Spišák 3, Strelka 2, Ľ. Gallo 2, Németh 0,5, Kamenský 0,5 - Čarnoky 3,5, Gunár 3, Čisár 2,5, Revay 1), Jablonov n/T B - Henckovce B 8:10 (Bartók 2,5, V. Balázs 2,5, Rohaly 2, Kardos 1 - Zagiba 3,5, I. Fafrák 3,5, S. Fafrák 3), Dedinky A - Geológ Rožňava E 5:13 (Čonka 3,5, Chrenko 1, Tököly st. 0,5 - Oleár 4,5, Kolárik 3,5, J. Gallo ml. 3, Fabian 2)

1. Rožňava E121011132:8432

2. Jablonov n/T B12903150:6630

3. Dedinky A12813133:8329

4. Henckovce B12516105:11123

5. Dedinky B1240893:12320

6. Honce B1231879:13719

7. Čierna Lehota12101164:15214

(Geológ Rožňava E má jednu kontumačnú prehru bez priznania bodu.)

Autor: Sportnet

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.