Utorok, 19. január, 2021Meniny má Drahomíra, Mário

STOLNÝ TENIS

Sportnet|Publikované 24. feb 2009 o 23:00

n I. liga mužov, východ, 10. kolo: Rimavská Sobota - Štart VD Prešov 12:2 (P. Horváth 3,5, Ľ. Voliar a G. Polgári po 3, R. Huzsti 2,5 - P. Roba 1,5,

P. Senkulič 0,5), Doprastav Zvolen - STJ Družba Bardejov 7:7 (Ľ. Majerčík a J. Tagaj po 2,5, M. Plecho 1,5, I.Dubovský 0,5 -I.Mryglot, F. Fekete a M.Kravec po 2, P. Kopalko 1), VSTK Vranov n/T - STK Lokomotíva Košice B 9:5 (Š. Eštok 3,5, M. Hruška 2,5, P. Tušim 2, I. Turanský 1 - P. Sačurovský 2, T. Hovanec 1,5, S. Král 1, Z. Kováč 0,5), ŠKST Sokol Vojčice - Geológ Rožňava 8:6 (S. Guman a A. Dzelinský po 2,5, T. Revaj a M. Dandár po 1, 1 x WO -P. Kočkin 3,5, Ľ. Kaščák 2,5), MSK Ceresit Čadca B - MSTK VTJ Martin 10:4 (R. Šamaj a M. Kubalík po 3, M. Maják 2, A. Šulgan 1, 1 štvorhra - T. Láni 2, D. Cvečko 1, 1 štvorhra), TZO Bytča - SK Tvrdošín Nižná 5:9 (B. Tiso ml. a B. Tiso st. po 2, M. Slaninka 1 - Z. Takáč 3,5, R. Belopotočan 2,5, J. Buczacki a J. Argaláš po 1,5), Doprastav Zvolen - Štart VD Prešov 7:7 (Ľ. Majerčík 3,5, J. Tagaj 2,5, M. Plecho a I. Dubovský po 0,5 - P. Roba, P. Senkulič a M. Buranovský po 2, R. Hajduk 1), Rimavská Sobota - STJ Družba Bardejov 10:4 (G. Polgári 3,5, P.Horváth 3, Ľ. Voliar 2,5, R.Huzsti 1 - I. Petnúch 1,5, I. Mryglot a F. Fekete po 1, P. Kopalko 0,5), ŠKST Sokol Vojčice - STK Lokomotíva Košice B 10:4 (S. Guman 3,5, M.Brnčal a M.Dandár po 2,5,A.Dzelinský 1,5 - Z.Kováč, S. Král, P. Sačurovský a T. Hovanec po 1), VSTK Vranov n/T - Geológ Rožňava 4:10 (M. Hruška 2,5, Š. Eštok 1,5 - Ľ. Kaščák 3, G. Gallo a Ľ. Leitner po 2,5, P. Kočkin 2), TZO Bytča - MSTK VTJ Martin 10:4 (B. Tiso ml. a M. Slaninka po 3,5, B. Tiso st. a P. Treskoň po 1,5 - T. Láni a D. Cvečko po 2), MSK Ceresit Čadca B - SK Tvrdošín Nižná 6:8 (M. Mariak a R. Šamaj po 2, M. Kapusta a M. Kubalík po 1 - R. Belopotočan 3, Z. Takáč 2, J. Argaláš 1,2 štvorhry)

1. Vojčice181800193:5954

2. Rožňava181512186:6649

3. Tvrdošín/Nižná181314146:10645

4. Rim. Sobota181224154:9844

5. Čadca B18855134:11839

6. Prešov18837119:13337

7. Vranov n/T18738121:13135

8. Lok. Košice B186210113:13932

9. Bardejov183411107:14528

10. Zvolen183411100:15228

11. Bytča18211578:17423

12. Martin18001861:19118

n I. liga žien, 10. kolo Tr. Jastrabie - Nitra A 0:10 (Kokavcová a Kasanová 3,5, Selická 3), Malacky B - Pov. Bystrica 8:2 (Truksová 2,5, Vizinová 1,5, Nemčovičová 1, w.o. 3 - Zemanová 2), Trnávka Bratislava - Tr. Teplá 5:5 (Baková 3,5, Kovárová 1,5 - Majorošová a Straková 2, Jurčeková 1), Topoľčany C - Mlynky 2:8 (Horníková a Lenčešová 1 - Ogurčáková a Gotthardtová 3,5, Palacková 1), N. Baňa/Podl. - Valaliky B 7:3 (Mir. Kršiaková a Mart. Kršiaková 3,5 - Maurerová, S. Horváthová a Labošová 1), Tr. Jastrabie - Nitra B 1:9 (Žáčiková 1 - Jurdová a Vožďarová 3,5, Mikleová 2), Trnávka Bratislava - Pov. Bystrica 6:4 (Baková a Kovárová 1,5, w.o. 3 - Zemanová 3, Uríková 1), Malacky B - Tr. Teplá 10:0 (Truksová a Vizinová 3,5, Nemčovičová 3), N. Baňa/Podl. - Mlynky 3:7 (Mir. Kršiaková 2, Mart. Kršiaková 1 - Gotthardtová 3,5, Ogurčáková 2,5, Palacková 1), Topoľčany C - Valaliky B 8:2 (Horníková a Jančovičová 3,5, Lenčešová 1 - Maurerová a S. Horváthová 1)

1. Malacky B161411129:3145

2. Nitra A161222124:3642

3. Mlynky16943100:6038

4. P. Bystrica1793598:7238

5. Trnávka BA A1683590:7035

6. Topoľčany C1765698:7234

7. Valaliky B1665584:7633

8. Nitra B1672783:7732

9. Tr. Teplá17311342:12824

10. N. Baňa/Podl.17301447:12323

11. Tr. Jastr.1600165:15516

Autor: Sportnet

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.