Piatok, 22. január, 2021Meniny má Zora

Stolný tenis

Sportnet|Publikované 18. dec 2002 o 23:00

Prešovský krajIII. liga, 10. kolo: TJ Severka Kežmarok - TJ Čabiny 9:5, ŠK Veterán Poprad - ŠKST Humenné "B" 5:9, OŠK Šarišské Michaľany "B" -

Prešovský kraj

III. liga, 10. kolo: TJ Severka Kežmarok - TJ Čabiny 9:5, ŠK Veterán Poprad - ŠKST Humenné "B" 5:9, OŠK Šarišské Michaľany "B" - TJ STO Slovenská Ves 8:6, TJ Športklub MSS Prešov - TJ Bytovák Stará Ľubovňa 1:13, VSTK Vranov nad Topľou - JAS Dukla Bardejov "B" 10:4, ŠK Orion Belá nad Cirochou - STO Brusnica 8:6, 11. kolo: TJ Severka Kežmarok - ŠKST Humenné "B" 7:7, ŠK Veterán Poprad - TJ Čabiny 11:3, OŠK Šarišské Michaľany "B" - TJ Bytovák Stará Ľubovňa 5:9, TJ Športklub MSS Prešov - TJ STO Slovenská Ves 3:11, VSTK Vranov nad Topľou - STO Brusnica 10:4, ŠK Orion Belá nad Cirochou - JAS Dukla Bardejov "B" 2:12.

1. VSTK Vranov nad Topľou111010104:5032

2. ŠKST Humenné "B"11830101:5330

3. TJ Severka Kežmarok1164191:6327

4. TJ Bytovák Stará Ľubovňa1163289:6526

5. STO Brusnica1152476:7823

6. OŠK Šarišské Michaľany "B"1143476:7822

7. ŠK Veterán Poprad1151579:7522

8. TJ STO Slovenská Ves1123670:8418

9. JAS Dukla Bardejov "B"1131777:7718

10. ŠK Orion Belá nad Cirochou1114661:9317

11. TJ Čabiny1113761:9316

12. TJ Športklub MSS Prešov11101039:11513

IV. liga - Východ, 9. kolo: VSTK Vranov nad Topľou "B" - TJ Sokol Turbína Hlinné 12:6, TJ R.A.K. Sečovská Polianka "B" - STO Snina 2:16, Amams Hrabovec nad Laborcom - TJ Vihorlat Zemplínske Hámre 8:10, TJ Buko Jabloň - TJ Sokol Závadka 3:15, STŠK Tecák Vranov nad Topľou - TJ R.A.K. Sečovská Polianka "A" 3:15.

1. VSTK Vranov nad Topľou "B"9900112:5027

2. TJ RAK Sečovská Polianka "A"9702104:5823

3. TJ Sokol Závadka9702113:4923

4. TJ Vihorlat Zemplínske Hámre960396:6621

5. STO Snina950494:6819

6. TJ Sokol Turbína Hlinné940588:7417

7. TJ Amams Hrabovec nad Laborcom940580:8217

8. TJ Buko Jabloň920750:11213

9. STŠK Tecák Vranov nad Topľou910855:10711

10. TJ RAK Sečovská Polianka "B"900918:1449

IV. liga Stred, 9. kolo: ŠK STO Duplín - TJ Štart Lúžany 17:1, OŠK Stavservis Šarišská Poruba - ŠKP Prešov 16:2, ŠK Tesla Stropkov - TJ STO Župčany 5:13, TJ Slávia IV. ZŠ Svidník - STK Lipany 9:9, TJ Sokol Torysa - STO Sokol Pečovská Nová Ves 13:5.

1. OŠK Stavservis Šarišská Poruba9900129:3327

2. TJ STO Župčany9801109:5325

3. ŠK STO Duplín9603102:6021

4. STK Lipany933383:7918

5. TJ Sokol Torysa932478:8417

6. ŠKP Prešov932476:8617

7. ŠK Tesla Stropkov932479:8317

8. TJ Slávia IV. ZŠ Svidník931568:9416

9. TJ Štart Lúžany920760:10213

10. STO Sokol Pečovská Nová Ves900926:1369

Autor: Sportnet

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.