Streda, 20. január, 2021Meniny má Dalibor

STOLNÝ TENIS

Sportnet|Publikované 10. okt 2007 o 22:00

I. liga mužov - Východ2. kolo: Sokol Vojčice Rimavská Sobota 9:5 (Revaj 3,5, Guman 3, Dzelinský 1,5, Kudrec 1 - Horváth 2,5, Voliar 1,5,

I. liga mužov - Východ

2. kolo: Sokol Vojčice Rimavská Sobota 9:5 (Revaj 3,5, Guman 3, Dzelinský 1,5, Kudrec 1 - Horváth 2,5, Voliar 1,5, Polgári 1, Huszti 0, Zagyi 0), VSTK Vranov Geológ Rožňava 5:9 (Kočkin 2,5, Tušim 2, Kukučka 0,5, Jakubčin 0, Eštok 0 G. Gallo 3,5, L. Kupeček 2, Ľ. Leitner 2, Repaský 1,5), HCH Čadca B Štart Prešov 6:8 (Kapusta 1,5, Valárik 1,5, Kubalík 1,5, Maják 1, Mudrík 0,5 - Dandar 3, Roba 3, Mikloš 2, Buranovský 0), TZO Bytča Lok. Košice B 11:3 (Tiso ml. 3,5, Slaninka 3,5, Tiso st. 2, Hanušovský 2, Treskoň 0 - Till 1,5, Král 1, Papcún 0,5, Kuruc 0), KTK Krupina Lok. Vrútky 8:6, MSTK Martin SK Tvrdošín/Nižná 6:8 (Cvečko 2,5, Láni 2,5, Labda st. 1, Špirko 0 - Drbiak 3, Belopotočan 2,5, Buczacki 1,5, Argaláš 1), Sokol Vojčice Geológ Rožňava 10:4 (Revaj 3,5, Guman 3, Dzelinský 2,5, Kudrec 1, Kolody 0 G. Gallo 2, Ľ. Leitner 1,5, L. Kupeček 0,5, Repaský 0), VSTK Vranov Rimavská Sobota 9:5 (Tušim 3, Kočkin 3, Jakubčin 2,5, Eštok 0,5, Kukučka 0 - Horváth 2,5, Voliar 1,5, Polgári 1, Huszti 0), HCH Čadca B Lok. Košice 10:4 (Kapusta 3, Kubalík 3, Valárik 1,5, Maják 1, Šamaj 1, Mudrík 0,5 - Till 2,5, Král 1, Papcún 0,5, Kuruc 0), TZO Bytča Štart Prešov 7:7 (Tiso st. 3, Slaninka 3, Tiso ml. 1, Treskoň 0, Hanušovský 0 - Dandar 2,5, Roba 2,5, Mikloš 1,5, Buranovský 0,5, Hajduk 0), KTK Krupina SK Tvrdošín/Nižná 5:9, MSTK Martin Lok. Vrútky 6:8 (Špirko 2,5, Labda st. 1,5, Cvečko 1, Láni 1, Kraus 0 - Takáč 3,5, Brath 2, Bukovinský 1,5, Kľuch 1)

Tabuľka

1. Tvrdošín/Nižná330029:139

2. Vojcice330027:159

3. Bytca321026:168

4. Krupina311120:226

5. Prešov311120:226

6. Čadca B310222:205

7. Rim. Sobota310220:225

8. Vranov310220:225

9. Rožnava310217:255

10. Lok. Košice B310216:265

11. Vrútky310216:265

12. Martin301219:234

III. liga mužov - Západ

2. kolo: Veterán Poprad B - STO Slovenská Ves A 2:16 (Jambor 1,5, Vítko 0,5 D. Strišovský 4,5, Kocúr a Popovič po 4, Marek 3,5), Javorinka Levoča - STO Slovenská Ves B 15:3 (J. Seman a Hanisko po 4,5, Jinda 3,5, Schwartz 2,5 Hoffman, M. Strišovský a Belončák po 1), ŠKST Spišská Nová Ves - Pyrobatys Batizovce 7:11 (Sagula, Drabiščák a Vartovník po 2, Schrötter 1 Kapinus a Gaborčik po 4,5, S. Bolha 1,5, Bohunčák 0,5), Geológ Rožňava C - Geológ Rožňava B 4:14 (Guľkáš 3, Oleár 1 L. Kupeček 4,5, Babič 3, Z. Gallo a Baláž po 2,5, P. Gallo 1,5), Obec Spišské Bystré - ŠKST Spišské Vlachy 10:8 (J. Petruľa 4,5, Škyrta a Bednár po 2, Neviďanský 1,5 Rich. Janoš 3,5, Rud. Janoš 3, Gurčík 1,5), Veterán Poprad A - Severka Kežmarok B 7:11 (P. Pitoňák 3, Kancír 2, Tibor a J. Bolha po 1 Kelbel 4,5, R. Vnenčák 3,5, Jankura a Mikša po 1,5)

Tabuľka

1. Rožňava B220027:96

2. Slov. Ves A220026:106

3. Levoča220025:116

4. Severka B220021:156

5. Pyrobatys210119:174

6. Sp. Bystré210118:184

7. Sp. Vlachy210118:184

8. Veterán A201116:203

9. Veterán B201116:203

10. ŠKST SNV200212:242

10. Rožňava C200212:242

12. Slov. Ves B200211:252

IV. liga mužov Spišsko-gemerská

2. kolo: Geológ Rožňava D - ŠK Jablonov n/T 4:14 (Letanovský 4 W. Leitner, Balázs ml., Balázs st. a L. Németh po 3,5), Lokomotíva Margecany B - Tatran Betliar 13:5 (Záhornacký 4,5, Hanko a M. Uličný po 3,5, Trojan 1,5 Šebesta 2, Teraj, Junger a Šramko po 1), STO Letanovce - Baník Mlynky 5:13 (Biskup. ml. a Lesňák po 2, Biskup st. 1 Koutek a Kochan po 4,5, Gotthardtová 2,5, Ogurčáková 1,5), ŠK Henckovce - MŠK Krompachy B 11:7 (Žúdel 4,5, Kušnier 3,5, Zagiba a Ďuríček po 1,5 Barbušová 3, Džugan 2, Harman a Kuchár po 1), MPC Spišská Nová Ves - Družstevník Hrišovce 11:7 (Mlynarčík 4, Vronč 3,5, P. Klein 2,5, Cisko 1 Dzurov 3, O. Jánošík 2, Ondáš 1,5, Kyseľ 0,5), Baník Smolník - BBF Spišská Nová Ves 12:6 (Tokarčík ml. a Kluknavský po 4,5, Muličák 2,5, Stopko 0,5 Ľ. Černický a M. Černický po 2, J. Goldyniak a S. Goldyniak po 1)

Tabuľka

1. Margecany B220026:106

1. Smolník220026:106

3. Jablonov n/T211023:135

4. Hrišovce210120:164

5. MPC SNV210119:174

6. Mlynky210118:184

7. Letanovce210117:194

8. BBF SNV210116:204

8. Henckovce210116:204

10. Betliar201114:223

11. Krompachy B200213:232

12. Rožňava D20028:282

Autor: Sportnet

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.