Utorok, 26. január, 2021Meniny má Tamara

Stolnotenisové súťaže pokračovali druhým kolom

Sportnet|Publikované 16. okt 2005 o 22:00

Spiš - V piatej a šiestej stolnotenisovej lige sa už odohrali dve súťažné kolá v novom ročníku 2005/2006. Hovoriť už vopred, kto je favoritom je

prehnané, ešte dosť družstiev čaká na svoje prvé víťazstvá.

Výsledky, V. liga, Spiš - 2. kolo: Krompachy B - Studenec 9:9, Zahradník 4,5, Sekáč 2,5, Barbušová, Kuchár po 1 - Hric, Koperdan po 3, Sakmár, Sokolský 1,5. Arnutovce - Mníšek n/H 11:7, Bartoš, Schwartz 4,5, Šoltis, Valigura 1 - Bodnár 2,5, J. Oller 2, Gross 1,5, P. Oller 1. Lieskovany B - Sp. Podhradie 11:7, Ľ. Černický 4,5, M. Černický ml., Staňa po 2,5, Brziak 1,5 - Ižo, Lesňák po 3, Molčan 1. Hrišovce B - Lieskovany 5:13, M. Jánošík 3, M. Ferenc, P. Kyseľ 1 - Krotký, Živčák, R. Živčák po 3,5, M. Černický st. 2,5. ZŠ Hutnícka - Harichovce 7:11, J. Kocurek 2,5, Čech 2, T. Kocurek ml. 1,5, T. Kocurek st. 1 - L. Lizanec 4,5, J. Lizanec 3,5, Filinský 3. MPC Sp. Nová Ves B - Sp. Vlachy B 5:13, Čabanik 2,5, Hadidom 1,5, Mrosko, P. Vidiš 0,5 - Gurčík, M. Keller 4, Hric 3, Forgač 2.

TABUĽKA

1. Lieskovany220027:96

2. Harichovce220025:116

3. Arnutovce220021:156

4. Krompachy B211025:115

5. Studenec211023:135

6. Lieskovany B210115:214

7. Sp. Vlachy B110013:53

8. Sp. Podhradie200215:212

9. Mníšek n/H200211:252

10. Hrišovce B20029:272

11. MPC Sp. N. Ves B20027:292

12. ZŠ Hutnícka 10015:131

Výsledky, VI. liga, Spiš - 2. kolo: Smižany B - Lieskovany C 10:8, M. Farkašovský, D. Goldyniak 3, E. Farkašovský 2,5, T. Farkašovský 1,5 - Ján Kapusta st. 4,5, M. Kapusta 1,5, Joz. Kapusta, Bukšár 1. Arnutovce B - Smižany 10:8, Valigura 4, Hrubizna 3, Solár 2, Pagáč 1 - J. Goldyniak, S. Goldyniak, Haváš po 2,5, Martini 0,5. Nemešany - SPŠS Sp. Nová Ves 7:11, A. Černická, P. Černický 2,5, F. Černická, Patr. Černický 1 - Kandráč, Majerník 4,5, Gdovin 2. Olcnava - Letanovce C 11:7, J. Havrilla 4,5, Gardošík 3,5, M. Salaj 2, Kožár 1 - Barabas 3,5, J. Podolinský 2,5, Beregházyová 1. Jamník B - Letanovce B 11:7, Pavlík 4,5, Farkašovský 3, Melichar 2,5, Repko 1 - Gábor 3,5, Kacvinský 1,5, Biskup st., Škovira po 1. Jamník C - BBF Sp. Nová Ves 15:3, Mir. Grzyb 4,5, J. Čuj, Godula, Petruška po 3,5 - Garčárová, J. Hanzely, P. Hanzely 1. ZŠ Hutnícka B - Harichovce B 7:11, Erbn, Petráš, Repaský 2, D. Mecko 1 - Ľ. Hrušovský, Rerko 4,5, D. Kedžuch 1,5, D. Filinský 0,5. MPC Sp. Nová Ves C - Domček Sp. Nová Ves 5:13, Petko 2,5, Pisko 1,5, A. Vidiš 1 - M. Buza ml. 4,5, O. Buza 3,5, Goótš 3, Holiga 2.

TABUĽKA

1. Domček Sp. N. Ves220028:86

2. Jamník B220025:116

3. SPŠS Sp. N. Ves220021:156

4. Harichovce B220021:156

5. Smižany210125:114

6. Jamník C210123:134

7. Nemešany210118:184

8. Letanovce B210118:184

9. Arnutovce B210118:184

10. Olcnava210118:184

11. Smižany B210117:194

12. MPC Sp. N. Ves C210116:204

13. Letanovce C200214:222

14. ZŠ Hutnícka B200210:262

15. Lieskovany C20029:272

16. BBF Sp. Nová Ves20027:292

Autor: Sportnet

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.