Utorok, 15. júna, 2021Meniny má Vít

Štedrá Clijstersová bude rozdávať šampanské

SITA|1. feb 2006 o 14:29

BRUSEL 1. februára (SITA, AP) - Belgická tenistka Kim Clijstersová sa rozhodla originálnym spôsobom poďakovať svojim fanúšikom za podporu. Nová svetová jednotka, ktorá však pre zranenie nebude môcť štartovať ...

BRUSEL 1. februára (SITA, AP) - Belgická tenistka Kim Clijstersová sa rozhodla originálnym spôsobom poďakovať svojim fanúšikom za podporu. Nová svetová jednotka, ktorá však pre zranenie nebude môcť štartovať na turnajoch v najbližších siedmich týždňoch, venuje každému z fanúšikov na blížiacom sa turnaji WTA v Antverpách (13.-19. 2.) fľašu šampanského. Bude to drahý darček, keďže jedna takáto fľaša vyjde v Belgicku na 25 eur a v Paláci športov v Antverpách sa počas turnaja Proximus Diamond Games očakáva účasť 10 000 divákov."Je to forma poďakovania fanúšikom. Veľmi si to vážime," povedal jeden z organizátorov Bob Verbeeck.

Clijstersová mala byť pôvodne najväčšou atrakciou na turnaji, ktorý sa uskutoční iba 100 km od jej bydliska. Ako je známe 22-ročná Belgičanka si počas semifinále Australian Open podvrtla členok a takmer dva mesiace si od tenisu nútene oddýchne.

Súvisiace články