Piatok, 5. marec, 2021Meniny má Fridrich

Štatistika

Sportnet|Publikované 24. nov 2006 o 00:00

TABUĽKA po jeseni vrátane predohrávky 1. Hrabušice14111229:10342. Teplička1493226:11303. Gelnica1491427:14284. Kluknava1472533:20235.

TABUĽKA po jeseni vrátane predohrávky

1. Hrabušice14111229:1034

2. Teplička1493226:1130

3. Gelnica1491427:1428

4. Kluknava1472533:2023

5. Poráč1464419:1522

6. Bystrany1463515:1221

7. Jamník1462626:2220

8. Markušovce1462616:1720

9. Olcnava1454517:2419

10. Sp. Hrušov1452723:2217

11. Mníšek n/H1435616:2314

12. Odorín1441918:2713

13. Slovinky1432918:4711

14. Letanovce14121114:335

TABUĽKA DOMA

1. Hrabušice880024:424

2. Bystrany760113:318

3. Teplička752013:517

4. Jamník751121:416

5. Sp. Hrušov751121:616

6. Gelnica751115:516

7. Kluknava741218:913

8. Markušovce74129:613

9. Olcnava741210:1113

10. Odorín740314:1212

11. Poráč63219:511

12. Slovinky731310:1410

13. Mníšek n/H71515:88

14. Letanovce711510:134

TABUĽKA - VONKU

1.Teplička741213:613

2.Gelnica740312:912

3.Poráč832310:1011

4.Kluknava731315:1110

5. Hrabušice63125:610

6.Markušovce72147:117

7.Mníšek n/H720511:156

8.Olcnava71337:136

9.Jamník71155:184

10.Bystrany70342:93

11.Odorín70164:151

12.Sp. Hrušov70162:161

13.Letanovce70164:201

14.Slovinky70168:331

Prehľad počtu inkasovaných gólov:

MužstvoSpolu PriemerZoznam gólov po kolách

1.Hrabušice100,710,2,1,1,0,0,0,0,1,0,1,2,2,0,

2.Teplička110,791,0,0,0,0,1,0,2,1,1,1,3,0,1,

3.Bystrany120,862,0,0,0,1,0,2,2,0,2,1,0,0,2,

4.Gelnica1410,1,3,1,0,1,0,2,2,0,1,0,2,1,

5.Poráč151,074,1,0,3,3,0,0,1,0,0,1,0,1,1,

6.Markušovce171,212,0,0,1,4,0,1,1,2,0,0,2,3,1,

7.Kluknava201,431,0,2,2,1,1,2,0,0,2,2,3,3,1,

8.Jamník221,570,1,0,2,0,2,2,2,2,4,0,1,0,6,

8.Sp. Hrušov221,574,2,2,0,4,1,2,0,1,0,1,0,2,3,

10.Mníšek n/H231,641,1,0,2,4,2,0,4,1,2,1,1,1,3,

11.Olcnava241,711,2,1,4,1,3,0,2,4,0,1,2,1,2,

12.Odorín271,931,1,4,1,4,4,1,2,0,0,3,2,2,2,

13.Letanovce332,366,4,4,1,1,3,1,0,1,3,4,3,2,0,

14.Slovinky473,367,5,3,0,2,7,0,1,1,8,4,5,3,1,

Krížová tabuľka výsledkov:

1234567891011121314

Kluknava1 / 1:0 / 1:2 / 1:2 / 4:1 / 2:1 / 2:2 / 0:0 / 4:0 / 8:2 / 1:2 / 2:3 / 0:3 / 4:1 / 3:1

Poráč20:1 / / 1:3 / 0:3 / 4:0 / 0:0 / 2:1 / 1:0 / 0:0 / 4:1 / 0:0 / 3:1 / 1:4 / 1:12:0 /

Hrabušice32:1 / 3:1 / / 1:0 / 1:0 / 4:0 / 2:1 / 3:0 / 1:1 / 5:2 / 0:2 / 2:0 / 1:00:2 / 4:0 /

Gelnica42:1 / 3:0 / 0:1 / / 2:2 / 1:2 / 4:0 / 4:1 / 2:0 / 3:2 / 2:0 / 2:10:1 / 0:3 / 2:0 /

Odorín51:4 / 0:4 / 0:1 / 2:2 / / 2:0 / 0:3 / 3:2 / 1:2 / 7:1 / 1:20:1 / 0:4 / 0:1 / 1:0 /

Mníšek n/H61:2 / 0:0 / 0:4 / 2:1 / 0:2 / / 1:1 / 2:1 / 1:1 / 2:35:1 / 0:0 / 1:2 / 0:4 / 1:1 /

Jamník72:2 / 1:2 / 1:2 / 0:4 / 3:0 / 1:1 / / 6:0 / 0:62:1 / 3:0 / 0:2 / 4:0 / 1:2 / 2:0 /

Letanovce80:0 / 0:1 / 0:3 / 1:4 / 2:3 / 1:2 / 0:6 / 6:0 / 1:4 / 0:1 / 1:1 / 0:3 / 0:1 / 2:4 /

Olcnava90:4 / 0:0 / 1:1 / 0:2 / 2:1 / 1:1 / 3:21:2 / 4:1 / / 2:1 / 0:3 / 1:0 / 2:2 / 0:4 /

Slovinky102:8 / 1:4 / 2:5 / 2:3 / 1:7 / 2:11:5 / 0:3 / 1:0 / 1:2 / / 2:0 / 1:1 / 1:1 / 1:7 /

Bystrany112:1 / 0:0 / 2:0 / 0:2 / 1:21:0 / 0:0 / 2:0 / 1:1 / 3:0 / 0:2 / / 2:0 / 1:2 / 0:2 /

Markušovce123:2 / 1:3 / 0:2 / 0:11:0 / 4:0 / 2:1 / 0:4 / 3:0 / 0:1 / 1:1 / 0:2 / / 1:0 / 0:0 /

Teplička133:0 / 4:1 / 1:12:0 / 3:0 / 1:0 / 4:0 / 2:1 / 1:0 / 2:2 / 1:1 / 2:1 / 0:1 / / 0:3 /

Sp. Hrušov141:4 / 1:30:2 / 0:4 / 0:2 / 0:1 / 1:1 / 0:2 / 4:2 / 4:0 / 7:1 / 2:0 / 0:0 / 3:0 / /

Súvisiace články