Štvrtok, 28. január, 2021Meniny má Alfonz

Šťastná sedmička pre hráčov Demjaty

Sportnet|Publikované 18. nov 2013 o 23:00

Futbalové súťaže ObFZ Prešov mali na programe ďalšie zápasy.

PREŠOV.

I. trieda – 15. kolo:

Hermanovce – Torysa 3:1, G: Fröhlich, Marinica, Dugas – Bujňák,

Demjata – Chmin. N. Ves 7:0, G: Halkovič, Stankovič 3, Kaperák, Leško, Novotný,

Petrovany – Fričovce 2:1, G: Olejár, Vysočan (vl.) – Vysočan,

Ražňany – Peč. N. Ves 2:1, G: Sekerák 2 - Boriščák,

Nemcovce – Kojatice 3:0, G: Sepeši 2, Franta,

Dubovica – Záborské 1:1, G: Hurajt - Tudor,

Žehňa – V. Šebastová 2:0, G: Makara, Ferko.

1. Demjata 15 11 2 2 31:8 35
2. Záborské 15 9 4 2 29:15 31
3. Ražňany 15 8 4 3 34:21 28
4. Nemcovce 15 7 4 4 25:17 25
5. Torysa 15 7 3 5 23:23 24
6. Dubovica 15 7 2 6 22:19 23
7. Petrovany 15 6 4 5 21:22 22
8. Hermanovce 15 7 0 8 27:24 21
9. Fričovce 15 5 4 6 20:20 19
10. Peč. N. Ves 15 5 3 7 30:25 18
11. Chmin. N. Ves 15 5 3 7 19:32 18
12. V. Šebastová 15 5 1 9 25:28 16
13. Žehňa 15 4 3 8 17:35 15
14. Kojatice 15 0 2 13 8:42 2

II. trieda – 15. kolo: Ostrovany – Š. Sokolovce 2:2, Žipov – Lipníky 2:0, Haniska – Široké 0:1, Miklušovce – Uz. Šalgov 1:6, Janov – Poloma 5:0, Ľubotice B – Lipany B 2:2, Kapušany – Drienov 1:3.

1. Široké 15 14 1 0 45:12 43
2. Uz. Šalgov 15 10 2 3 40:22 32
3. Š. Sokolovce 15 8 4 3 28:17 28
4. Žipov 15 9 1 5 28:18 28
5. Ostrovany 15 8 2 5 37:32 26
6. Drienov 15 8 1 6 44:28 25
7. Miklušovce 15 6 1 8 25:30 19
8. Kapušany 15 6 1 8 28:34 19
9. Janov 15 5 1 9 34:35 16
10. Haniska 15 4 4 7 19:25 16
11. Ľubotice B 15 4 2 9 30:35 14
12. Lipníky 15 3 4 8 19:32 13
13. Poloma 15 4 1 10 19:44 13
14. Lipany B 15 2 3 10 11:43 9

III. A trieda – 15. kolo: Lemešany – Rokycany 0:0, Radatice – Sedlice 0:6, Kokošovce – Hrabkov 8:1, Víťaz – Dulová Ves 4:2, Š. Bohdanovce – Tulčík 1:0, Ruská N. Ves – Chmeľov 4:1, Ličartovce – Ovčie 3:0.

1. Ličartovce 15 11 0 4 40:22 33
2. Chmeľov 15 8 4 3 27:18 28
3. Sedlice 15 8 2 5 36:26 26
4. Víťaz 15 8 2 5 27:23 26
5. Rus. N. Ves 15 7 4 4 41:29 25
6. Š. Bohdanovce 15 7 3 5 41:27 24
7. Rokycany 15 7 3 5 36:25 24
8. Dulová Ves 15 6 3 6 34:28 21
9. Lemešany 15 6 2 7 26:20 20
10. Tulčík 15 4 4 7 20:27 16
11. Ovčie 15 4 3 8 28:36 15
12. Radatice 15 5 0 10 29:63 15
13. Kokošovce 15 3 3 9 29:40 12
14. Hrabkov 15 2 5 8 17:47 11

III. B trieda – 15. kolo: Svinia – Rožkovany 0:8, Brezovica – Hubošovce 2:1, Gregorovce – Brezovička 5:0, Jakubovany – Medzany 0:1, Krivany – Kamenica 0:2, Jakubova Vôľa – Jarovnice 2:2.

1. Rožkovany 15 11 2 2 46:14 35
2. Kamenica 15 11 1 3 27:11 34
3. Jakubovany 15 8 4 3 21:12 28
4. Gregorovce 15 8 2 5 42:18 26
5. Brezovica 15 6 4 5 24:27 22
6. Brezovička 15 5 6 4 32:24 21
7. Jarovnice 15 6 3 6 28:21 21
8. Krásna Lúka 14 6 2 6 26:26 20
9. Jak. Vôľa 15 5 5 5 27:31 20
10. Terňa 14 5 3 6 16:20 18
11. Krivany 15 6 0 9 19:29 18
12. Medzany 15 5 0 10 23:30 15
13. Svinia 15 3 1 11 15:44 10
14. Hubošovce 15 1 3 11 14:53 6

Dorast I. trieda – 15. kolo: Gregorovce – Torysa 5:1, V. Šebastová – Hermanovce 3:3, Malý Šariš – Župčany 4:1, Chmiňany – Ražňany 3:1, Rožkovany – Drienov 2:0, Dubovica – Kamenica 0:4.

1. Hermanovce 15 10 1 4 73:37 31
2. Dubovica 15 10 1 4 42:19 31
3. Brezovica 14 9 2 3 42:25 29
4. M. Šariš 14 9 1 4 43:20 28
5. Chmiňany 15 8 2 5 31:20 26
6. Rožkovany 15 7 2 6 28:30 23
7. Kamenica 15 6 2 7 34:34 20
8. Gregorovce 15 6 2 7 39:41 20
9. Župčany 15 6 1 8 36:55 19
10. Torysa 14 6 0 8 38:51 18
11. Drienov 15 5 1 9 22:33 16
12. Ražňany 15 5 1 9 24:49 16
13. V. Šebastová 15 4 2 9 34:36 14
14. Demjata 14 3 0 11 19:55 9

Dorast II. A trieda – dohrávka: Nemcovce – Miklušovce 2:4.

1. Safi 9 7 1 1 33:12 22
2. Petrovany 9 6 1 2 22:18 19
3. Záborské 9 6 0 3 33:15 18
4. M. Šariš II 9 5 1 3 21:17 16
5. Kojatice 9 5 0 4 32:16 15
6. Miklušovce 8 4 0 4 34:21 12
7. Haniska 9 3 0 6 18:22 9
8. Ličartovce 9 3 0 6 18:31 9
9. Š. Bohdanovce 9 2 1 6 14:36 7
10. Nemcovce 8 1 0 7 7:44 3

Žiaci I. trieda – 15. kolo: Chmin. N. Ves – Brezovica 2:0, Hermanovce – Široké 1:1, Sedlice – Dulová Ves 12:0, Fintice – Víťaz 5:1, V. Šariš – Peč. N. Ves 1:6, Kapušany – M. Šariš 0:2.

1. M. Šariš 15 14 1 0 75:6 43
2. Chmin. N. Ves 15 12 1 2 84:13 37
3. Š. Michaľany 14 11 2 1 61:6 35
4. Brezovica 15 10 0 5 78:22 30
5. Hermanovce 15 8 2 5 37:30 26
6. Široké 15 6 4 5 44:35 22
7. Dulová Ves 15 7 1 7 42:36 22
8. Dubovica 14 6 2 6 25:30 20
9. Fintice 15 5 3 7 33:42 18
10. Peč. N. Ves 15 6 0 9 43:63 18
11. Víťaz 15 5 2 8 27:41 17
12. Kapušany 15 3 0 12 8:63 9
13. V. Šariš 15 2 0 13 26:91 6
14. Sedlice 15 0 0 15 5:110 0

Autor: Sportnet

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.