Štvrtok, 21. január, 2021Meniny má Vincent

Stará Ľubovňa zaznamenala dvojitý zásah

Sportnet|Publikované 23. nov 2003 o 23:00

Extraliga volejbalistov mala na programe zápasy 8. kola. Už v piatok v tradičnom derby pod Vihorlatom uspeli Prešovčania. Úspešný víkend zaznamenali

hráči Starej Ľubovne, ktorí sa po dvoch víťazstvách dostali do pokojnejších vôd stredu tabuľky.

VKM Pienstav Stará Ľubovňa - Petrochema Dubová 3:0 (16, 19, 18)

Domácemu nováčikovi extraligy stačil aj priemerný výkon na hladké a presvedčivé víťazstvo nad posledným držstvom akuálnej tabuľky v najvyššej súťaži. Na ihrisko sa dostali okrem základnej zostavy aj všetci hráči z lavičky. Hralo sa 67 minút, rozhodovali Porvazník a Drobňák, 700 divákov.

Stará Ľubovňa - Lokomotíva Zvolen 3:1 (-23, 20, 25, 23)

V dramatickom zápase v prvom sete zvládli lepšie koncovku Zvolenčania, ktorí najmä zásluhou dobrých blokov získali set pre seba. V druhom sete sa domáci zlepšili a obrátili vývoj zápasu vo svoj prospech. Hralo sa 103 minút, rozhodovali Drobňák a Porvazník, 900 divákov.

Ostatné zápasy: Piatok: ŠK Matador Púchov - VŠC STU Bratislava 3:0 (21, 15, 17), VK Chemes Humenné - VK PU Prešov 0:3 (-23, -29, -22), Stavbár CZPŠ Žilina - Lokomotíva Zvolen 1:3 (-13, 27, -18, -19), Flaga Nové Mesto nad Váhom - VKP Bratislava 1:3 (-19, 28, -22, -22). Sobota: Žilina - Dubová 3:0 (17, 19, 17), Púchov - VKP 3:2 (14, -19, -17, 17, 16), Nové Mesto - STU 3:0 (19, 22, 15).