Štvrtok, 24. júna, 2021Meniny má Ján

Stanovisko Martiny Suchej k vyjadreniam Igora Mošku

SITA|1. apr 2006 o 13:07

BRATISLAVA 1. apríla (SITA) - Vyjadrenie slovenskej tenistky Martiny Suchej k nedávno medializovaným výrokom generálneho sekretára STZ Igora Mošku, ktoré sa týkali jej neúčasti v aprílovom turnaji I. ...

BRATISLAVA 1. apríla (SITA) - Vyjadrenie slovenskej tenistky Martiny Suchej k nedávno medializovaným výrokom generálneho sekretára STZ Igora Mošku, ktoré sa týkali jej neúčasti v aprílovom turnaji I. skupiny euroafrickej zóny Pohára federácie v Plovdive (agentúra SITA ich uverejňuje v plnom znení bez úprav):


1. Môj postoj k požiadavke STZ korešponduje a je plne adekvátny prístupu STZ k mojej osobe v nedávnej i vzdialenejšej minulosti.

2. Osobne mi je ľúto, že STZ pokračuje v trende zavádzania verejnosti nepresnými vyjadreniami, naširoko obchádzajúcimi podstatu problému.

3. Považujem za klamlivé a zavádzajúce tvrdenie, že ostatní členovia Fed Cup tímu nemali a nemajú finančné či iné výhody, plynúce z účasti v tomto tíme.

4. Ak mi to v budúcnosti moja športová výkonnosť umožní, rada sa do reprezentačného tímu vrátim, ale nemienim poľaviť z požiadavky korektného a rovnocenného prístupu ku všetkým hráčkam.


Súvisiace články